Карл Ламблі - біографія, фільмографія та фото Карл Ламблі - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Карл Ламблі


Персона - Карл Ламблі
Like
«Carl Lumbly»
Дата народження:
14 серпня 1951

Біографія

Американський актор.

Карл Вінстон Ламблі народився 14 серпня 1951 року в Міннеаполісі, штат Міннесота, Сполучені Штати Америки, у сім'ї іммігрантів із Ямайки. Майбутній актор відвідував заняття в Південній старшій школі рідного Міннеаполіса. Пізніше Карл ще навчався в Коледжі Макалістера в Сент-Полі, штат Міннесота. Деякий час Ламблі працював журналістом в Міннесоті.

Актор дебютував у художньому кінематографі в 1979 році з абсолютно різних за рівнем популярності фільмів Беррі Шира "Укриття з ККК" і Дона Сігела "Втеча з Алькатрасу", а також із епізодичної ролі в серіалі "Критичне становище!".

Наступний дуже цікавий проект у життя Карла прийшов у 2000 році, коли він зіграв у відмінній роботі режисури Джорджа Тіллмана молодшого під назвою "Військовий нирець".

У проміжку часу між 2001 і 2006 роками фільмографію Ламблі поповнили такі шоу, як "Шпигунка" (105 епізодів) і "Ліга справедливості" (46 епізодів).

У період із 2017 по 2019 роки актор узяв участь у створенні стрічки "Ліки від здоров'я" Гора Вербінськи (2017) й у створенні серіалу "Супергьорл" (13 епізодів).

Карл Ламблі був одружений із акторкою Вонеттою МакГі до її смерті у 2010 році. Від цього шлюбу є син Брендон. Зараз він одружений із письменницею Деборою Сантана.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар