Марісель Альварес


Maricel Álvarez

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Аргентинська театральна актриса, хореограф і викладач. 

Тісно співпрацює з Еміліо Гарсіа Вехбі, одним з найбільш яскравих і неоднозначних аргентинських театральних режисерів. 

Грала в постановках  "Мерзенна плоть", "Шепоти", "Гамлет", "Войцек", "Бембіленд", "Пекучий біль" і маштабному проекті, що складається з декількох новел, "Бійня". 

Працювала запрошеною актрисою в театрі "Периферійні об'єкти", де була зайнята в спектаклях "Остання ніч людства" і "Маніфест дітей". 

Також широко відома аргентинським театралам завдяки своїм ролям в класичних постановках "Іфігенія в Авліді", "Прометей прикований", "Вогні богеми" і "Маска Медузи". 

Як хореограф і режисер-постановник брала участь в створенні спектаклів "Червоне світло для доктора Фауста", "Мобі Дік, або Білий кит", "Шакали і араби", та двох постановок в рамках проекту "Бійня".  

Працювала у складі новаторської театральної групи "Проєкт Філоктет" в Буенос-Айресі, Відні, Берліні, Кіото, Кракові. Викладала акторську майстерність в Аргентині, Мексиці, Колумбії, Японії, Германії. 

Тричі номінувалася на премію Teatro del Mundo Університету Буенос-Айреса – за свої роботи в спектаклях "Бембіленд", "Войцек" і "Маніфест дітей", двічі – на винагороду Trinidad Guevara (постановки "Пекучий біль", "Площа героїв"). 

У кіно дебютувала роллю у фільмі режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту "Б'ютіфул" (2010).
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар