Жустіна Мачадо


Justina Machado
Дата народження:
06 вересня 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

Мачадо народилася в Чикаго, штат Іллінойс, куди її родина переїхала з Пуерто-Ріко. Після того як вона здобула освіту, в 1990 році вона переїхала в Нью-Йорк, де вона освоїла професію актриси. Незабаром їй запропонували роботу на телебаченні в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія.

Мачадо дебютувала на телебаченні в 1996 році, в епізоді серіалу «Поліція Нью-Йорка». На наступний рік вона знялася у фільмі «Вона прекрасна», а також з'явилася в епізоді серіалу «Швидка допомога». Її інші появи в повнометражному кіно були в картинах «Стрекоза», «У всій красі», «Пункт призначення 2», «Момент, що крутить», «Маленький Втікач», «Здається, я люблю свою дружину», «Випадковий чоловік», « Педро »і« В електричному тумані ».

Мачадо найбільш відома за роллю Ванесси Діаз в серіалі HBO «Клієнт завжди мертвий», яка принесла їй Премію Гільдії кіноакторів США за кращий акторський склад в драматичному серіалі в 2004 році. Вона знімалася в шоу на регулярній основі з 2001 по 2005 рік. Паралельно з цим в 2003-04 роках вона знімалася в серіалі Lifetime «Місія ясновидіння», який покинула після одного сезону. Після завершення «Клієнт завжди мертвий», Мачадо з'являлася в серіалах «Та, що говорить з привидами», «Анатомія пристрасті», «Поганенька», «Чорна мітка», «Кістки», «Захисниця», «Слідство по тілу» і «Відчайдушні домогосподарки» . У 2009 році у неї була другорядна роль в останньому сезоні «Швидка допомога». Слідом вона знялася на регулярній основі в закритому після одного сезону серіалі CBS «Три річки».

У 2012-13 роках у Мачадо була другорядна роль в «Приватна практика», а слідом в «Фостер». Восени 2013 року вона знялася в ситкомі NBC «Ласкаво просимо в сім'ю», який був закритий після трьох епізодів. У 2015 році Мачадо взяла на себе другорядну роль в серіалі «Підступні покоївки», а також регулярну в серіалі USA Network «Королева Півдня». У 2016 році, після двох десятиліть гри на другому плані, Мачадо взяла на себе провідну роль в серіалі Netflix «Одного разу за один раз», рімейку однойменного серіалу 1975-1984 років, де знімалася Бонні Франклін.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар