Алєксєй Маклаков

Увійти через
Реєстрація
 

Алєксєй Маклаков
 
Алєксєй Маклаков ( Алексей Маклаков)
Біографія
 

Російський актор.

Олексій Костянтинович Маклаков народився 6 січня 1961 року в місті Чани, Новосибірська область, СРСР (зараз Росія), у сім'ї Костянтина Маклакова. Майбутній актор відвідував Школу №42 у рідному місті, після чого в 1980 році вступив до Новосибірського театрального училища. Там Олексій навчався на акторському факультеті. Ще до кар'єри в кіно Маклаков працював на радіо "Юнітон", а також побудував непогану кар'єру в театрі "Червоний факел" і в Театрі юного глядача. У 1996 році актор переїхав до Москви, де продовжив відмінну театральну кар'єру в Театрі імені В. Маяковського.

Дебют Олексія в кінематографі відбувся в 1999 році з фільму "Молох", а також епізодичної ролі в серіалі "Досьє детектива Дубровського".

Напевно, найкращим у кар'єрі Маклакова став 2004 рік, адже саме тоді в його фільмографії з'явився серіал, який приніс йому популярність. Саме роллю прапорщика Шматко в шоу "Солдати" актор відомий більшості людей. Крім того, у цей рік Олексій узяв участь у картині "Нічний дозор", а ще через рік в продовженні "Денний дозор".

Протягом 2010-2016 років Маклаков зіграв у таких стрічках, як "Суперменеджер або Мотика долі" (2010), "Темний світ: Рівновага" (2013), "Еластико" (2016).

Олексій Маклаков був одружений із Ольгою Білокобильською (є син Ілля) й із Марією Кархоткіною (дочка Ніколь), а зараз актор перебуває у шлюбі з Ганною Романовою (дочки Ірина та Софія).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
19 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення