Олег Маламуж


Персона - Олег Маламуж
Like

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Український режисер анімаційних фільмів.

Олег Маламуж народився 5 травня 1978 року в Дніпродзержинську, Дніпропетровська область, УРСР, СРСР (зараз це місто в Україні). Майбутній режисер відвідував там школу, а після її закінчення перебрався до нинішньої столиці України, міста Києва. Там Олег навчався у Школі Голлівуду в Україні, а також в Українській кіношколі. Згодом Маламуж ще відвідував заняття в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського, випускником якого і став згодом.

У Києві режисер потрапив на роботу на філію французької студії "Borisfen Animation", частиною якої був цілих десять років. Крім того, близько п'яти років Олег займався рекламними роликами. Коли Маламужу довелося піти з "Borisfen Animation", він створив власну компанію з виробництва реклами.

Найбільшу популярність режисер отримав завдяки роботі над картиною українського виробництва студії "Animagrad" під назвою "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", яка вийшла у прокат 7 березня 2018 року. Зараз студія працює над багатьма очікуваною стрічкою "Мавка: Лісова пісня".

У Олега Маламужа є три дочки.Ім’я:
26 травня 2020
Ваш коментар
Гость
Гость 05 березня 2019 15:56
0
БОГАТАЯ ЕГО БИОГРАФИЯ !!!! ???? ,,,,
ВИДИМО ОН ИЗ ШТАТОВ НЕ ВЫЛАЗИТ - ПО ПРОКАТУ СВОЕГО МУЛЬТА ?
И АДМИНАМ САЙТА ЕГО НИКАК НЕ ПОЙМАТЬ - ДЛЯ ЭТОГО ПРОБЕЛА НА САЙТЕ ??
.