Кай-Петер Маліна


Kai-Peter Malina

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Кай-Петер Маліна - німецький актор у кіно і на телебаченні, що став популярним після військової драми «Лоре» («Ерудиція») і фільму Міхаеля Ханеке «Біла стрічка». Актор народився 29 жовтня 1989 в місті Падерборн (у Вестфалії).

Маліна почав свою творчу кар'єру на телеекранах, граючи невеликі ролі в серіалах. Ще зовсім юним хлопчиком його можна було побачити в серіалах «Місце злочину», «Телефон поліції», «Інспектор Кресс», «Берегова охорона» і багатьох інших. В 18-річному віці Кай-Петер виконав головну роль в німецькому фільмі «Die Weihnachtswette die Hauptrolle», де напарницею по знімальному майданчику була Енн-Кетрін Крамер. На початку 2000-х Маліна брав участь в серіалі «СОКО Вісмар», в якому також грала НелеТребс - його майбутня партнерка по фільму «Лоре». Телеглядачі також можуть пригадати Маліну по комедійному серіалу «Офіс», де він з'явився в 9 епізодах.

У 2009 році Кай-Петер зіграв роль Карла у фільмі «Біла стрічка» австрійського режисера Міхаеля Ханеке. У 2009 році фільм отримав головний приз Каннського кінофестивалю - «Золоту пальмову гілку», «Золотий глобус», а також потрапив в номінацію на премію «Оскар».

Після цього Маліна відточував свої акторські навички в серіалах, аж до 2012 року, коли стався гучний успіх у творчій кар'єрі актора. 9 червня на кінофестивалі в Сіднеї відбулася прем'єра військової драматичної стрічки австралійського режисера Кейт Шортланд «Лоре» («Ерудиція»), де Кай-Петер виконав роль єврея Томаса. Фільм не залишив байдужим кінокритиків міжнародного рівня. «Лоре» отримав нагороди на фестивалях у Лондоні, Берліні, Локарно і Стокгольмі. А Маліна за свої старання був удостоєний звання «Кращий молодий актор» у 2012 році, оприлюдненого в рамках Берлінського кінофестивалю.

У 2013 році актора можна було побачити в основному в багатосерійних стрічках, серед яких міні-серіал «Готель« Адлон »: Сімейна сага» режисера Улі Едель, а також кримінальні серіали «Heldt» і «Kripo Holstein - Mord und Meer». Зараз Кай-Петер зайнятий зйомками в короткометражній військовій картині Аннекатрін Ветцел «Sie heißt jetzt Lotte!».
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар