Кейт Мара


Kate Mara
Дата народження:
27 лютого 1983

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Актриса

Кейт Руні Мара народилася в Бедфорді, штат Нью-Йорк, в родині тісно пов'язаній з історією американського футболу. Дівчинка стала другою дитиною, у неї є старший брат Деніель, молодша сестра Патрісія (актриса із псевдонімом Руні Мара) і молодший брат Конор. Кейт цікавилася акторською грою ще в дитинстві. Вона брала участь в шкільних постановках і відвідувала аматорський театр.

Першим прослуховуванням для молодої дівчини стала роль в поліцейській драмі "Убивчий відділ". І хоча Мару не взяли, з тих пір вона зрозуміла, що хотіла б займатися саме цією справою. Закінчивши школу Кейт вступила в Нью-Йоркський університет, але відклала освіту заради кар'єри актриси. Як і багато хто інший Мара починала з телевізійних серіалів. Вона знялася в детективній драмі "Закон і порядок", "C.S.I. Місце злочину", "24 години", "Антураж" та ін. Паралельно Кейт з'являлася в другорядних ролях у повнометражних стрічках: "Король Джо", "Павутиння брехні" Сідні Поллака, "Горбата гора", "Транссибірський експрес", "Залізна людина 2" та ін.

У 2011 році актрису запросили на роль коханки одного з головних героїв в першому сезоні популярного серіалу "Американська історія жахів". Райан Мерфі, один із творців хоррора, працював з Кейт раніше в проекті "Частини тіла". Рік по тому Мара зіграла Зої Барнс в дуже успішному політичному серіалі "Картковий будинок" з Кевіном Спейсі. Цього разу її героїнею знову була коханка героя, журналістка, яка використовує інтимний зв'язок з політиком заради отримання інформації. Актриса знялася в декількох сезонах і була номінована на премію Еммі.

Попередні ролі допомогли Кейт претендувати на крупніші проекти. Після не надто вдалої фантастики "Перевага" з Джонні Деппом, Реббеккою Холл та ін, Мара зіграла в провальному фільмі Джоша Транка "Фантастична четвірка", заснованому на коміксах. Потім була ще одна фантастична картина "Марсіянин" Рідлі Скотта, де актриса зіграла одного з астронавтів. Крім того, Кейт Мара озвучила одного з персонажів пародійного мультсеріалу "Moonbeam City".Постери
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар