Джеймс Марш

Увійти через
Реєстрація
 

Джеймс Марш
 
Джеймс Марш (James Marsh)
Дата народження: 30 квітня 1963 1963-04-30
Біографія
 

Британський режисер.

Марш народився в Труро, Корнуолл. Коли йому було 10 років, його батько став «переродженою християнином» і за словами Марша в цій культурі дуже багато придушення. Марш отримав стипендію в Оксфордському університеті і закінчив зі ступенем з англійської мови.

Свою режисерську кар'єру він почав з декількох документальних фільмів для BBC. Його першим документальний фільмом став Troubleman - The Last Years of Marvin Gaye, а потім в 1990 році інший документальний фільм Аніматор Праги (The Animator of Prague). Його фільм Король з Гаель Гарсія Берналем в головній ролі був показаний на Канському кінофестивалі 2005 року в рамках програми «Особливий погляд».

У 2008 році вийшов документальний фільм Людина на канаті про Пилипа Петі, які пройшли на канаті між вежами Всесвітнього торгового центру. Фільм отримав премію «Оскар» за кращий документальний повнометражний фільм [4], премію BAFTA і безліч інших нагород. Його документальний фільм 2011 року Проект Ним був номінований на премію BAFTA за кращий документальний фільм. У 2009 році він зняв одну з частин фільму Червоний райдинг для каналу Channel 4. У 2014 році вийшов фільм про життя Стівена Хокінга Теорія всього з Едді Редмейн на головній ролі. Фільм отримав безліч нагород, включаючи номінацію на премію «Оскар».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
19 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw