Пенні Маршалл


Penny Marshall
Дата народження:
15 жовтня 1942
Дата смерті:
17 грудня 2018

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса, режисер і продюсер.

Керол Пенні Маршалл народилася в Нью-Йорк Сіті, штат Нью-Йорк в родині викладача танців і продюсера Ентоні Уоллеса Маршалла. Її брат - Гаррі Маршалл, також як і вона режисер і продюсер, також є сестра-продюсер Ронні Халлен.

Пенні Маршалл розпочала свою кар'єру зі зйомок в рекламних роликів одного з шампунів, де також знімалася Фарра Фосетт, а пізніше з'явилася в серіалі Марло Томас «Ця дівчина». З 1971 по 1975 рік вона досягла першої популярності завдяки появам в ситкомі «Старі друзі». У той же період вона пробувалася на роль в ситкомі «Все в родині», однак її обійшла Саллі Струтерс. У 1974 році вона отримала роль в популярному ситкомі «Шоу Мері Тайлер Мур» і одночасно з цим почала вести власне музичне телешоу на CBS, а після з'явилася в іншому популярному шоу того періоду - «Щасливі дні» з Роном Говардом. Її персонаж став настільки популярний, що вона отримала власний ситком - «Лаверна і Ширлі», спін-офф «Щасливих днів», який проіснував в ефірі цілих вісім сезонів, а Маршалл отримала три номінації на премію «Золотий глобус».

Після того, як Маршалл зрежисирувала кілька серіалів вона дебютувала в кіно, з фільмом «Джек-стрибунець» з Вупі Голдберг. Після вона домоглася подальшого успіху випустивши фільми «Великий» з Томом Хенксом, який зібрав понад $ 100 млн в американському прокаті, що зробило її першою жінкою-режисером, чий фільм зібрав таку велику суму, «Пробудження» з Робіном Вільямсом і Робертом Де Ніро, «Їх власна ліга» з Джиною Девіс, Томом Хенксом, Мадонною і Рози О'Доннелл, «Дружина священика» з Дензелом Вашингтоном і Уїтні Х'юстон і т. д. У 2004 році Пенні Маршалл отримала зірку на Голлівудській «Алеї слави».
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар