addams-family-2

Роб Маршалл


Rob Marshall
Дата народження:
17 жовтня 1960

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський режисер, продюсер і хореограф. 

Народився в Медісоні, Вісконсін, США. 

Виріс в Піттсбурзі, почавши свою професійну кар'єру у віці 12 років, з виступів в місцевому музичному театрі. Гастрольні тури на Бродвеї і робота на сцені не перешкодили йому отримати ступінь в університеті Карнегі-Меллон, де він вивчав мистецтво музичного театру. 

Перебравшись на початку 1980-х до Нью-Йорка, Роб Маршалл співав і танцював в декількох бродвейських шоу, одночасно став асистентом хореографа. Але після травми, отриманої на сцені, він вирішив повністю зосередитися на кар'єрі хореографа і постановника. 

Маршалл дебютував у кіно з телевізійною адаптацією мюзиклу "Енні" (1999, премія "Еммі") за сценарієм Чарльза Страуса і Мартіна Чарніна. Після цього він працював над очікуваною адаптацією мюзиклу "Чикаго" (2002), за що отримав свою першу номінацію на премію "Оскар" за режисуру. 

Пізніші його роботи включають драму "Мемуари Гейші" (2005), засновану на одноіменному бестселері Артура Голдена, що виграла три премії "Оскар" з шести номінацій. Наступний фільм Маршалла - переробка одноіменного бродвейського мюзиклу "Дев'ять" (2009). 

В 2011 році став режисером четвертого фільму "Піратів Карибського моря", з Джоні Деппом і Пенелопою Круз в головних ролях. 

Роб Маршалл шестиразовий номінант премії "Тоні", номінант премій "Оскар" і "Золотий глобус", володар премії "Еммі".
Ім’я:
29 листопада 2021
Ваш коментар