Джейн МакГрегор


Jane McGregor
Дата народження:
01 січня 1983

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Канадська актриса.

Джейн народилася в 1983 році у Ванкувері, де проживає донині. В неї є сестра. Макгрегор хотіла б попрацювати з Крістофером Гестом. Люсіль Болл - її улюблена актриса. Джейн любить інтерв'ю, але ненавидить прослуховування.

Кар'єра Джейн почалася з уроків в Ванкуверському театрі юного актора в 8 років. У той же час вона почала з'являтися в різних рекламах іграшок. Її перша роль - роль Лінди в канадському телесеріалі «Одіссея». У 1999 році Джейн з'явилася в одному з епізодів діснеївського телесеріалу «Чудеса.com» в ролі Гебі Кроуфорд, подружки головного героя. У 2002 Макгрегор зіграла роль популярної техаської чирлідерши у фільмі «Шлёпні її, вона француженка» разом з Пайпер Перабо, потім пішла американська комедія з канадським незалежним фільмом «Квітка і гранат», де вона постала в ролі ізольованою від суспільства, вагітної дівчини-підлітка.

У 2005 вона з'явилася в одному з епізодів серіалу Надприродне в ролі дочки проповідника, а пізніше зіграла сестру Кері Рассела в драмі «Звичайна магія». У 2006 Джейн зіграла роль Кетрін Ніланд, археолога, яка страждає від виснажливої ​​мігрені, у фільмі «Життя за життя». З 2005 по 2008 вона час від часу з'являлася в серіалі «Robson Arms» в ролі Алісії Плекас, в 2007 з'явилася в ролі Дженни Лейн, конкурентоспроможної фігуристки, дратується від постійного контролю матері, яку зіграла Ребекка Де Морней.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар