Ліам МакІнтайр


Персона - Ліам МакІнтайр
Like
Liam McIntyre
Дата народження:
08 лютого 1982

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Австралійський актор.

Народився 8 лютого 1982 року в Аделаїді - великому фінансовому і промисловому центрі, розташованому на березі затоки Святого Вінсента, на Аделаїдського рівнинах, на північ від півострова Флоро, біля підніжжя хребта Маунт-Лофті. Сім'я має ірландські та англійські коріння.

Його першою роботою в кіно став короткометражний фільм «Shotgun!» Знятий в 2007 році в жанрі кримінальної комедії з елементами бойовика, проте великої популярності в той період він не отримав. Цей фільм є не тільки першою акторською роботою Ліама, але і на сьогоднішній день єдиним його продюсерським проектом. На рахунку Ліама Макінтайр шість ролей в короткометражних фільмах, але певну популярність йому принесли ролі в епізодах серіалів «Сусіди» та «На межі», а також роль Лью в міні-серіалі «Тихий Океан». Єдиним фільмом, в якому Ліам зіграв одну з головних ролей - капрала Крістофера Браги - став фільм австралійського виробництва «Ніфльгейм: Кров і Кулі».

Світова популярність прийшла до актора в 2012 році після серіалу «Спартак: Помста»; у Ліама з'явилися фанати в США, інших країнах і навіть в Росії. Щоб отримати роль Спартака, Ліаму довелося пройти масштабний кастинг, на фінальному етапі якого він обійшов таких серйозних суперників, як канадець Стівен Амелл і ірландець Ейдан Тернер.Ім’я:
09 квітня 2020
Ваш коментар