Джуліан МакМегон


Julian McMahon
Дата народження:
27 липня 1968

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Австралійський актор і модель. Найбільш відомий за виконання ролей напівдемона Коула Тернера в телесеріалі «Усі жінки — відьми», хірурга Крістіана Троя — в серіалі «Частини тіла», суперлиходія Доктора Дума у фільмах «Фантастична четвірка», «Фантастична Четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера» та інших.

Джуліен — другий із трьох дітей у родині австралійського високопосадовця, його батько сер Вільям Макмайон два десятки років був міністром і навіть 20-м прем'єр-міністром країни. Після закінчення школи він вивчав право у Сіднейському університеті, але після першого року навчання йому стало нудно і він подався в модельний бізнес, працюючи, перед усім, у комерційних радіопередачах. У 1987 році він займався модельним бізнесом в Лос-Анджелісі, Нью-Йорку, Милані, Римі, Парижі та інших міжнародних центрах моди. Декілька років був обличчям джинсової марки «Лівайс» (Levi's).

Його поява на ТВ, в рекламі джинсів, зробила його достатньо популярним на батьківщині. Настільки, що він отримав роль в австралійській «Династії» — серіалі, в якому він грав багатого спадкоємця. Після роботи над цим серіалом протягом 18 місяців, він перейшов у «Додому і в дорогу», інший успішний серіал, за роль в якому отримав премію як найкращий актор від національного журналу. У цьому ж серіалі знімалась його майбутня дружина Данні Міноуг.

Пізніше Джуліен грав на сцені, з'явився в музичній версії «Додому і в дорогу» в Англії, також грав у «Листах кохання» в Сіднеї та Мельбурні. Згодом знявся у головній ролі у фільмі «Exchange Lifeguards», після цього він приїхав до Лос-Анджелесу, спробувати щастя в американських проектах. У 1992 році його взяли на роль Яна Раяна на NBS, у денний драматичний серіал «Інший світ». Через два роки він поставив серіал, щоб з'явитись у найрізноманітніших спектаклях в Лос-Анджелісі. Він також грав у кінофільмах «Women in Control» і «Magenta» перед отриманням ролі в «Profiler».Постери
Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар