Фернанду Мейрелліш


Fernando Meirelles
Дата народження:
09 листопада 1955

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Бразильський режисер, сценарист і продюсер.

Народився в Сан-Пауло, Бразилія.

Виріс у родині гастроентеролога і дизайнера інтер'єрів.

Закінчив Школу архітектури і містобудування університету Сан-Паулу. Вивчаючи архітектуру в Університеті Сан-Паулу, Мейрелліш брав участь в експериментальному кіно. Після декількох років незалежного кіно, він став знімати рекламні ролики на телебаченні.

Разом з друзями організував незалежну продюсерську компанію "Olhar Eletronico", ставши одним з найбільших виробників реклами в країні. В 1982 році вони почали випускати дитячий серіал "Rá-Tim-Bum".

У великому кіно дебютував в якості режисера картини "Чокнутий хлопець 2: Подорож" (1998), в 2001 році зняв фільм "Початок".

Популярність Мейреллішу принесла картина "Місто бога" (2002), за яку він був номінований на премії "Оскар", "BAFTA" та інші.

Отримавши визнання режисер був запрошений до Голлівуду, де він зняв не менш успішний фільм «Відданий садівник" (2005, номінації "Золотий глобус", "Гойя" та інші).

В 2008 році картина Мейрелліша "Сліпота" стала фільмом, який відкривав Каннський кінофестиваль і був номінований на "Золоту пальмову гілку".

Серед інших робіт режисера такі фільми як "Звук і лють - Кіно" (2009), "Калейдоскоп кохання" (2012), "Ріо, я люблю тебе" (2013) та інші.

Ім’я:
25 лютого 2021
Ваш коментар