Мартін Міе-Ренар

Увійти через
Реєстрація
 

Мартін Міе-Ренар
 
Мартін Міе-Ренар (Martin Miehe-Renard)
Дата народження: 10 серпня 1956 1956-08-10
Біографія
 

Мартін Міе-Ренар - данський актор, режисер, сценарист, композитор і продюсер, а також режисер театру. Мартін народився 10 серпня 1956 року в місті Фредериксберг в родині данського кіноактора Луїса Міе-Ренара. У 1970 році він був прийнятий в Національну театральну школу, яку незабаром покинув для продовження навчання в приватній театральній школі актора і продюсера Клауса Пага в Данії.

Вперше Мартін з'явився на екрані в 1964 році в комедійному фільмі «Fem mand og Rosa» Свена Меслінга, де виконав одну з невеликих ролей разом зі своїм батьком. У 1974 році Міе-Ренар зіграв в датському телевізійному фільмі «Den sårede filoktet» режисера Тома О Харгара, після чого кар'єра актора-стрімко набирала обертів. За роки професійної діяльності Мартін створював різні образи у фільмах і телевізійних серіалах. Остання роль Мартіна як актора відбулася в 1999 році в сімейному серіалі «Olsen-bandens første kup», де він також спробував свої сили в якості режисера і виступив продюсером 4 епізодів стрічки. Саме з цього моменту почався новий виток кар'єри Міе-Ренара.

На початку 2000-х років Марін поставив кілька фільмів за власними сценаріями («Pyrus i alletiders eventyr», «Pyrus på pletten»). Після тривалого творчого затишшя відновив свою режисерську діяльністю аж в 2010 році, випустивши пригодницьку комедію «Мої племінники в Ютландії», над сценарієм якої він трудився разом з режисером і сценаристом Міхаелем Обелем. А через два роки на суд глядачів постала нова комедіяная робота Мартіна - «Мої племінники одні вдома» (2012). У 2013 році режисер завершив роботу відразу над двома своїми картинами - пригодницькою комедією «Мої африканські пригоди» і сімейною стрічкою «Місія Євробачення», прем'єра першого фільму відбулася взимку, а другого навесні.

У 1985 році Міе-Ренар отримав стипендію міністра науки і мистецтва Ерна Хамильтона. Мартін був директором Копенгагенського театру «Amagerscenen», деякий час (з 1995 по 2000) виступав в керівній посаді компанії «Nordisk Film», а також був художнім керівником культурного музичного центру «Tappehallerne». З 2000 три роки Мартін обіймав посаду креативного директора «Deadline Games». Зараз Міе-Ренар є співвласником телевізійної компанії «Adapto og medstifter af Make Do Media».

У червні 1993 року Мартін Міе-Ренар одружився на данській актрисі Карін Ягд, яка народила йому двох синів і дочку. В даний момент сім'я проживає в Гентофті. Вільний від зйомок час Мартін присвячує музиці, він є солістом датського поп-рок гурту «Hackensack». Крім того, Ренар політично-активний громадянин своєї країни і з 2007 року виступає представником радикальних лівих сил в Гентофті.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
19 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw