Увійти через
facebook google
 

Арнон Мілчен


Персона - Арнон Мілчен
Like
Arnon Milchan
Дата народження:
06 грудня 1944

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Ізраїльський продюсер і бізнесмен. 

Народився в Ізраїлі. 

Він є одним з успішніших продюсерів і бізнесменів. Мілчен створив такі відомі фільми як "Війна Роуз" (1989), "Красуня" (1990), "Адвокат диявола" (1997), "Секрети Лос-Анджелеса" (1997) та інші. 

Ділова кар'єра Арнона Мілчена почалася з перетворення збиткового родинного підприємства, яке займалося виробництвом добрив, в успішний бізнес, що займається хімічною промисловістю. Паралельно з цим Арнон закінчив Лондонську школу Економіки і отримав вчену степінь. 

Арнон Мілчен починає поступово нагромаджувати капітал, і вкладає його в створення фільмів про життя багатих і знаменитих людей. Найвідомішим з цих людей був Мартін Скорсезе

В 1991 році Мілчен створює свою власну компанію, під назвою "New Regency Productions". Надалі бізнес починає розростатися і приносити величезні дивіденди. Компанія знаходиться під заступництвом відомої на весь світ медіа-імперії "20th Century Fox", яка на сьогоднішній день займається продажем фільмів що випускаються на студії "New Regency Productions". До цього цим займалася компанія "Warner Bros. Pictures".Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар