Еллісон Міллер


Allison Miller
Дата народження:
02 вересня 1985

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Американська актриса.

Еллісон Міллер народилася 2 вересня 1985 року в Римі, Італія. Вона виросла в США, хоча і народилася в Італії. Її батько працював журналістом, і тому сім'я часто переїжджала. Сім'я жила в Олімпії, в Лексінгтоні, в Стейт Коледж (Пенсільванія). В кінцевому підсумку сім'я влаштувалася в Таллахассі, у Флориді. Вона вчилася танцям, співу, акторської гри, вчилася грати на фортепіано. Закінчивши середню школу Таллахассі, Еллісон вчиться в університеті Флориди. Провчившись кілька семестрів, вона їде в Лос-Анджелес, намагаючись почати свою акторську кар'єру. Грає на піаніно та гітарі. Вільно володіє іспанською та французькою мовами.

Міллер була членом Театру юних акторів в Таллахассі. Вона з'явилася в ролі Нори в п'єсі «Спогади про Брайтон-Біч» ( «Brighton Beach Memoirs»). Еллісон була однією з восьми актрис, які були обрані в якості фіналістів в реаліті-шоу VH1 «У пошуках нової родини Партрідж» в 2004 році.

Міллер з'явилася в короткометражному фільмі «Фортепіано Люсі» (2006). Потім вона в якості запрошеної зірки знялася в епізодах телесеріалів: «Головний госпіталь», «C.S.I .: Місце злочину Нью-Йорк», «Відчайдушні домогосподарки», «Юристи Бостона». Далі з'явилася в серіалі NBC «Королі», який був заснований на біблійній історії Короля Давида. Вона зображала принцесу Мішель Бенджамін, яка була першою дружиною Давида.

У 2009 році Еліссон з'явилася всього лише в двох фільмах: «Останній вампір» і «Татові знову 17», де зіграла в парі з актором Заком Ефроном.В 2011 році знялася в ролі Скай в науково-фантастичному телесеріалі Стівена Спілберга «Терра Нова». у 2012 році знімається в телесеріалі «На старт!». Однак, серіал закривають після першого сезона.В 2014 році знялася в надприродному трилері Метта Беттінеллі і Тайлера Джіллетт «Пришестя Диявола», зігравши там головну роль разом з Заком Гилфордом. Фільм отримав в основному негативні відгуки.Постери
Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар