Крістофер Міллер


Christopher Miller
Дата народження:
23 вересня 1975

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський режисер, сценарист, продюсер і актор.

Народився в Еверетті, Вашингтон, США.

Поступив в Дартмутський коледж, де познайомився з Філом Лордом, згодом -  вірним другом і соратником, вивчав політику і мистецтво – це три його досягнення, два з яких виявилися вирішальними для його кар'єри. 

В 1988 році, ще під час навчання, Міллер отримав винагороду на Кіно- і відео фестивалі Нової Англії за короткометражний мультфільм "Sleazy Goes to France". Він також служив головним редактором гумористичного журналу Дартмутського коледжу "The Jack-o-lantern".

Закінчив в 1997 році Дармут коледж. Дебютував у кіно в якості сценариста сценарієм до епізоду серіалу "Зої, Дункан, Джек і Джейн" (1999). Як режисер повнометражного кіно дебютував у 2009 році анімаційним фільмом "Мінлива хмарність, часом фрикадельки".

Філ Лорд і Крістофер Міллер на початку своєї кар'єри разом створювали мультфільми в Дартмутському коледжі, де і привернули до себе увагу "Walt Disney Company". Так вони стали виконавчими продюсерами і режисерами мульт-серіалу MTV "Clone High". 

Крім того, Лорд і Міллер були виконавчими  сопродюсерами ситкому "Як я зустрів вашу маму", володаря "Еммі", що вийшов на телеекрани в 2005 році. Вони виступили виконавчими продюсерами телепроектів "Awesometown" за участю комедійної групи The Lonely Island, а також пілотної серії "Філа Хендрі". Лорд і Міллер також стали консультуючими продюсерами серіалу "Джейк вчора, сьогодні, завтра" і "Cracking Up", сценаристами-продюсерами серіалів "Шоу МЕтодМена і РедМена" і "Люіс". 

Міллер озвучив Джона Ф. Кеннеді і Містера Батлертона в Clone High" і виконав роль Кліффа в "Керолайн у великому місті".
Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар