Ділан Міннетт


Dylan Minnette
Дата народження:
29 грудня 1996

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Біографія

Американський актор.

Ділан Крістофер Міннетт народився 29 грудня 1996 року в Евансвіллі, штат Індіана, США в родині Робін і Крейг Міннетт. Коли йому було 5, він з сім'єю на деякий час мігрував в Шампань, штат Іллінойс. У семирічному віці майбутній актор переїхав до Чикаго, де він почав працювати над комерційним моделюванням і грав на сцені. Пізніше він переїхав в Лос-Анджелес, щоб продовжити акторську кар'єру.

Дебют в кіно для Ділана відбувся в 2005 році з епізодичної ролі в серіалі "Дрейк і Джош". У тому ж році було і участь в серіалах "Два з половиною людини" і "Втеча".

Після цих робіт було кілька випадків появи в серіалах на один епізод. У 2007 році Ділан вперше зіграв в повнометражному фільмі – картині "Фред Клаус, брат Санти". З того ж 2007 актор знімається в серіалі "Врятуйте Грейс", за який він отримав нагороду в наступному році як "Кращий молодий артист".

Міннетт в 2010 році встиг засвітиться і в серіалі "Lost", де зіграв сина центрального персонажа Джека Шепарда – Девіда. Крім того, в тому ж році він повторив своє досягнення 2008 року – отримав нагороду за серіал "Медіум" як "Кращий молодий артист".

З інших ролей Міннетта варто згадати серіали "Чоловіки середнього віку", "Пробудження" і "Скандал", а також участь в картинах "Полонянки" і "День праці".

12 березня 2016 року світ побачив стрічку Федеріко Альвареса "Не дихай", де Ділан Міннетт зіграв одну з головних ролей.

Також Ділан співає і грає на ритм-гітарі в групі "The Narwhals". Крім нього там є басист Зак Менденхол, барабанщик Коул Пренстон і співак-гітарист Бреден Лемастерс. Хлопці в 2010 році виграли Битву колективів від 98.7 F.M.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар