Ксенія Мішина


Персона - Ксенія Мішина
Like
Дата народження:
18 червня 1989

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 42

Біографія

Українська акторка театру і кіно.

У 2007 році здобула звання віце-міс на конкурсі краси «Севастопольська красуня». Також вона була удостоєна спеціального призу від глядачів. Після закінчення загальноосвітньої школи Ксенія Мішина поїхала до столиці, де навчалася на акторському факультеті у майстерня Дмитра Богомазова Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, який закінчила у 2015 році.

У 2010 році брала участь у кастингу телевізійного шоу «Україна сльозам не вірить», де головним призом проекту були три головні ролі в мюзиклі Костянтина Меладзе. Після закінчення університету стала актрисою Київського академічного Молодого театру.

З 2014 року знімається в кіно, дебютувавши у фільмі «Розпечений периметр». Популярність прийшла до актриси після головної ролі в мелодрамі «Спокуса», в якій вона зіграла одну з головних ролей – дочка олігарха Каміллу. У 2019 році зіграла роль головної антагоністки Лідії Шефер у телесеріалі «Кріпосна». У 2019 виграла «Танці з зірками» у парі з Євгеном Котом.

Грає одну з головних ролей в українському художньому фільмі 2020 року «Гола правда», знятий режисером Олександром Бєляком.


ПостериІм’я:
05 липня 2020
Ваш коментар
Мирошниченко Никита
Мирошниченко Никита 15 липня 2016 17:00
0
Ух биография.... прям целая поэма...
.