Елізабет Мітчелл


Elizabeth Mitchell
Дата народження:
27 березня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Елізабет Мітчелл народилася в Лос-Анджелесі (штат Каліфорнія). Незабаром після народження її батьки переїжджають в Даллас, Техас. Мітчелл закінчила Старшу школу виконавських та візуальних видів мистецтва Б. Т. Вашингтона в театральному районі в центрі Далласа. Після, вона отримала ступінь бакалавра мистецтв в коледжі Стефенс, а також продовжила своє навчання в Британській філії Американської академії драми.

До дебюту на екрані Мітчелл виступала на театральній сцені. Вона з'явилася в таких постановках як «Чикаго», «As You Like It», «A Funny Thing Happened on the Way to the Forum», «Measure for Measure» і «Baby». На телебаченні вона почала свою кар'єру з ролі в денний мильній опері ABC «Нескінченна любов» в 1994-95 роках. Її першим успіхом можна вважати роль коханки персонажа Анджеліни Джолі в телефільмі HBO «Джіа» (1998). У 2000-2001 роках, Мітчелл взяла на себе другорядну роль в серіалі NBC «Швидка допомога», а потім з'явилася у фільмах «Радіохвиля» (2000), «Санта-Клаус 2» (2002) і Санта-Клаус 3 (2006).

Мітчелл отримала найбільшу популярність завдяки ролі Джулієт Берк в серіалі ABC «Залишитися в живих», де вона знімалася з 2006 по 2010 рік. Ця роль в 2010 році принесла їй номінацію на премію «Еммі» Паралельно зі зйомками в фінальному сезоні «Залишитися в живих», ABC взяв її на провідну роль в свій новий серіал «Візитери», який є ремейком однойменного шоу 1980-х. У 2012 році вона була запрошена на одну з ролей в серіал NBC «Революція». Після його закриття, Мітчелл приєдналася у другорядній ролі до четвертого сезону серіалу ABC «Одного разу в казці».

 
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар