Ер Джей Мітт


RJ Mitte
Дата народження:
21 серпня 1992

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор Рой Френк «ЕрДжей» Мітт народився в американському місті Лафайетт в штаті Луїзіана, 21 серпня 1992 року. У 14 років переїхав до Лос-Анджелесу, завдяки своїй сестрі Лачіанне Каррір. До неї надійшла пропозиція взяти участь в рекламних роликах і спробувати себе в якості актриси кінофільму. Молодий ЕрДжей часу даремно не втрачав, він також підключився до знімального процесу і знявся в декількох епізодичних ролях, серед яких була роль в «Ханна Монтана» Діснея. Акторська професія зацікавила юнака і він став відвідувати курси акторської майстерності. Справжнім дебютом, що згодом зробив актора популярним, стала роль в серіалі «У всі тяжкі». Герой Мітта - Уолтер Уайт-молодший. Персонаж, якого виконав Рой, так само так і він страждав недугою церебрального паралічу. Тільки актор, на відміну від свого образу, має легку форму цього захворювання і щодня займається спеціальними вправами, щоб приховати існуючі дефекти. У серіалі ж йому, навпаки, довелося докласти всі напрацьовані акторські навички, щоб зіграти людину з особливостями такого захворювання (він навчався нескладно вимовляти текст, ходити на милицях). Акторові вдалося домогтися поставленої мети, і в ролі він виглядав дуже природньо. Участь у серіалі принесла Рою популярність і визнання. Але, на жаль, через 13-ти годинний робочий день на знімальному майданчику, довелося попрощатися зі шкільними заняттями. Компанія, що випускає серіал, навіть найняла спеціального викладача, який займався з Міттом предметами шкільного курсу.

Під час зйомок у серіалі в 2011 році актор встиг виконати головну роль Тіма в короткометражній стрічці «У тупику», засвітитися в серіалах «Їх переплутали в пологовому будинку» (2011) і «Вегас» (2013). У 2013 році взяв участь у фантастичному трилері «Будинок забутих речей». Крім того, Роя можна побачити у відеокліпах музичних груп Hollywood Undead і Steel Panther.

Після закінчення серіалу «У всі тяжкі» актор вирішив спробувати себе в іншій якості. Як продюсер він працює над проектом «Польові квіти» (в одній з ролей також знялася його сестра) і продюсує документальний фільм «Діти Уїтні Хая».
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар