Кетрін Менніґ - біографія, фільмографія та фото Кетрін Менніґ - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Кетрін Менніґ


Персона - Кетрін Менніґ
Like
«Katherine Moennig»
Дата народження:
29 грудня 1977

Біографія

Американська актриса.

Народилася в сім'ї валлійця і хорватки (батько робив скрипки, мати була танцівницею), пізніше переїхала до Каліфорнії і там закінчила школу «El Camino High School» в Оушенсайд. Вона - зведена двоюрідна сестра актриси Гвінет Пелтроу.

З дитинства займалася балетом і грою на скрипці, але не проявила старанності ні в тому, ні в іншому. Вперше вона ступила на підмостки в 10-річному віці в дитячому театрі (Children's Theatre Workshop) в постановці «Вінні Пуха». Згодом вона зі своїм другом поставила в Філадельфійської бібліотеці імпровізовану версію «Пуха». Вона продовжувала брати участь в шкільних постановках до закінчення школи і переїзду в Нью-Йорк, де вступила в Американську академію драматичних мистецтв (American Academy of Dramatic Arts). Два місяці після випуску Кейт пропрацювала на престижному Williamstown Theatre Festival і придбала багатий закулісний досвід, а крім того, з'явилася в постановці «Як вам це сподобається» за Шекспіром.

Її телевізійний дебют відбувся в якості невловимого «Джейка» Пратта в «Молодих американців», де вона грала дівчину (Жаклін), яка, представившись хлопцем, нелегально проникає в чоловічу Академію Роулі (Rawley Academy).

У 2003 році Менніг отримала роль в серіалі «Секс в іншому місті» ( 'The L Word') про життя лесбіянок. Її героїня - Шейн Маккатчен - сексуально-агресивна стилістка. Хоча їй і довелося змагатися з такими зірками, як Дженніфер Білс, Лорел Холломен, Пем Грайер і Лейша Хейлі, Менніг змогла виділитися на тлі настільки зіркових колег своєю яскравою особистістю (і сексуальної ненаситністю). Шейн Маккатчен встигла переспати з більш ніж тисячею чоловік; будучи на рідкість талановитої стилісткою, вона - просто ходяча катастрофа, коли справа стосується простих людських відносин. За якихось чотири сезони шоу вона встигла зірвати власне весілля, зустріти давно втраченого батька і зовсім незнайомого брата. Лінія Маккатчен по праву вважається однією з найцікавіших в телесеріалі. Саме завдяки цьому проекту Кетрін придбала популярність і зацікавленість публіки.

На великому екрані вона з'являлася у фільмах «The Shipping News», «Love The Hard Way», «Invitation to a Suicide», Everybody's Fine. Також Кейт засвітилася в кліпі «Is Anybody Home» канадської групи «Our Lady Peace» і пробувалася на роль Брендона / Тіни в фільмі «Boys Do not Cry», яка згодом пішла до Хілларі Свонк.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар