Ґретхен Мол


Gretchen Mol
Дата народження:
08 листопада 1972

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Гретчен Мовляв народилася в містечку Діп Рівер, Коннектикут. Вона виросла в вільної творчої обстановці. Її мати талановита художниця, а батько викладає в школі.

Під час навчання в школі Гретчен була однією з найактивніших учасниць різних сценічних постановок і мюзиклів. Після закінчення школи вона вступила в Американську музично-драматичну академію. Також актриса закінчила курс театральної студії Вільямса Еспера. Після отримання освіти їй деякий час довелося попрацювати на низькооплачуваних посадах в центрі «Angelika Film». Наступним її кроком стало кілька вдалих рекламних роликів. Гретчен вразила багатьох своїм оптимізмом і стійкою життєвою позицією. Завдяки її сміливим поглядами на життя вона отримувала багато цікавої і високооплачуваної роботи.

Свої перші ролі Гретчен Мовляв зіграла в 1996 році в фільмах «Дівчина № 6» і «Похорон». У 1990-х її можна побачити в картинах: «Прибрати Картера», «Потяг», «Навіки моя», «Солодкий і бридкий», «Колиска буде гойдатися», «Тринадцятий поверх», «Знаменитість», «Готель« Нова троянда »». У 2002 році актриса знялася в телесеріалі «Чудові Емберсони». А в 2003 році Гретчен Мовляв стала однією з найяскравіших актрис Бродвею. Протягом року вона грала роль Роксі Харт в мюзиклі «Чикаго». Після мюзиклу «Чикаго» послідували зйомки у фільмі «Непристойна Бетті Пейдж». Останніми роботами актриси стали ролі у фільмах «Десять», «3:10 Поїзд на Юму», «Життя як катастрофа».

На даний момент Гретчен Мовляв часто з'являється на телебаченні. У жовтні 2008 року на телеканалі ABC стало транслюватися її власне шоу. Вона також зіграла Енні Норріс в телесеріалі «Життя на Марсі», американському рімейку британського однойменного серіалу. Серіал почав транслюватися в США 9 жовтня 2008 і складався з 17 епізодів, закінчившись 1 квітня 2009 року.Постери
Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар