Камерон Монаген - біографія, фільмографія та фото Камерон Монаген - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Камерон Монаген


Персона - Камерон Монаген
Like
«Cameron Monaghan»
Дата народження:
16 серпня 1993

Біографія

 Американський актор.

Монахен народився в Санта-Моніці, Каліфорнія. Він єдина дитина в сім'ї. Його мати, Діана Монахен, ростила Камерона одна. Відразу після його народження, вони переїхали в місто Бока-Ратон, штат Флорида. Вперше з'явився на обкладинці журналу в віці п'яти років. У віці семи років він знявся в рекламному ролику. У вільний час грає на гітарі, ударних, губній гармошці і укулеле, і сам навчився грати на клавішних. Він також захоплюється боксом, їздою на велосипеді, бігом, сноубордингом і гірськими лижами.

Вперше на телебаченні Камерон з'явився в 2003 році, знявшись в телевізійному фільмі «Музична людина», який вийшов на каналі ABC. У 2004 році знявся в телесеріалі «Малкольм у центрі уваги» в ролі Чаду. За цю роль він виграв премію «Молодий актор» у категорії «Кращий молодий телевізійний актор другого плану». У наступному році він зіграв другорядну роль в телесеріалі «Розсекречений керівництво Неда по виживанню в школі». Далі були гостьові ролі в таких телесеріалах як «Мислити як злочинець», «4исла», «Менталіст», «Детектив Монк», «Три річки», «Грань», «Болота» і «Тер'єри». У 2006 році він знявся в комедії «Клік: З пультом по життю» разом з Адамом Сендлером. Далі слідують ролі в таких фільмах як «Санта-Клаус 3», «Алмазний пес», «Сейв-Харбор» і «Осіннє повний місяць», а також в «Три сищика і таємниця острова Скелетів» і його подальших продовженнях.

У 2010 році він був обраний на роль Іена Галлагера в телесеріалі «безстидники». Сара Хьюз з «The Independent» позитивно оцінила його гру. Метью Гільберт з «The Boston Globe» описав його гру «незвичайною». У 2011 році Камерон з'явився в телесеріалі «Морська поліція: Спецвідділ» в ролі Ніка Пейтона, підлітка, який підозрюється у вбивстві свого батька. У тому ж році він з'явився в телесеріалі «Ріццолі і Айлз». У 2012 році знявся в телесеріалі «Закон і порядок: Спеціальний корпус» в ролі 19-річного Едді Сендоу, який бере людей в заручники, після того, як його батька звинувачують у сексуальному насильство. У 2014 році зіграв роль Адама Маккормік у фільмі «Джеймі Маркс мертвий». У тому ж році він з'явився у фільмі «Академія вампірів» в ролі Мейсона Ешфорд, кращого друга Троянди. З 2015 року знімається в телесеріалі «Готем» в ролі Джерома Валеска.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
24 серпня 2019
Ваш коментар