Вагнер Моура


Wagner Moura
Дата народження:
27 червня 1976

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Бразильський актор, продюсер, режисер і сценарист.

Вагнер Манікоба де Моура народився 27 червня 1976 року в Роделасі, штат Баія, Бразилія, у сім'ї домогосподарки Альдеріви Моура та сержанта бразильських військово-повітряних сил Жозе Моури. Коли майбутньому акторові було тринадцять років, він разом із батьками переїхав до Сальвадора, той же штат Баія. Вагнер відвідував заняття на факультеті журналістики в Федеральному університеті Баії, випускником якого і став. Після закінчення цього закладу він пропрацював деякий час репортером на Bahia TV, але Моура вирішив піти за мрією та пов'язати своє життя з кіно.

Дебютував актор у повнометражному кінематографі у 2000 році з більш-менш відомого фільму Фіни Торрес під назвою "Жінка зверху".

Наступний масштабний проект у кар'єру Вагнера прийшов у 2007 році, коли він зіграв у роботі режисури Жозе Падільї "Елітний загін".

У період із 2010 по 2013 роки фільмографію Моури поповнили такі картини, як "Елітний загін: Ворог усередині" (2010) й "Елізіум: Рай на Землі" (2013).

Протягом 2014-2016 років актор узяв участь у створенні стрічок "Ріо, я люблю тебе", "Звалище" й у створенні серіалу "Нарко" (20 епізодів).

Вагнер Моура одружений із журналісткою Сандрою Дельгадо. У пари є троє синів: Бем, Сальвадор і Хосе.



Постери




Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар