Бріджет Мойнеген

Увійти через
Реєстрація
 
Бріджет Мойнеген
 
Бріджет Мойнеген (Bridget Moynahan)
Дата народження: 28 квітня 1971 1971-04-28
Біографія
 

 Американська модель і актриса.

Після закінчення Лонгмідоускої середньої школи в 1989 році, Мойнахан почала кар'єру в модельному бізнесі. Вона стала обличчям одного американського модельного агентства, яке приваблювало її для всього, що тільки можливо, від каталогів універмагу до обкладинок широко відомих журналів. Після участі в декількох телевізійних рекламних роликах, вона почала брати уроки акторської майстерності, щоб змінити професію і стати професійною актрисою.

Її телевізійний дебют відбувся в якості гостя в комедійному серіалі «Секс у великому місті» в 1999 році, де вона пізніше отримала постійну роль Наташі. На наступний рік, вона дебютувала в художньому фільмі - «Бар" Бридкий койот "». Після цього вона зіграла роль другого плану у фільмі «Інтуїція» (2001). Потім Мойнахан з'явилася в цілому ряді знаменитих фільмів, в тому числі в бойовику «Ціна страху» (2002), шпигунському трилері «Рекрут» (2003), науково-фантастичному блокбастері «Я, робот» (2004), і політичному трилері «Збройовий барон »(2005).

У 2006 році Мойнахан знялася в телесеріалі ABC «Шість ступенів», прем'єра якого відбулася у вересні того ж року. Участь її, правда, виявилося не вдалим, і її замінили після першого ж сезону. З тих пір вона повернулася в кіно, знявшись ще в парі малобюджетних картин.

У 2010 році Мойнахан завершила роботу в «Рамона і Бізус», який був показаний в липні 2010 року в усіх кінотеатрах США. На телебаченні, Мойнахан зіграла як запрошена зірка в драмі CBS «Блакитна кров».

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw