Володимир Мула


Дата народження:
22 жовтня 1989

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

 Український кінорежисер, продюсер, спортивний репортер, журналіст, ведучий.

Народився у містечку Городенка на Івано-Франківщині. У дитинстві займався футболом та бальними танцями. У 2006 році із золотою медаллю закінчив Городенківську гімназію ім. А. Крушельницького. Далі вступив на Інженерно-Фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». У 2012 році отримав диплом рівня «Спеціаліст» за напрямом «Інженерне матеріалознавство» двох спеціалізацій: Матеріалознавство порошкових композитів і покриттів МС Нанотехнології та комп'ютерний дизайн матеріалів МС За фахом не працював жодного дня.

Перші кроки у журналістиці Володимир Мула почав робити у стінах Городенківської гімназії — займався підтримкою та щотижневим оновленням шкільної стінгазети. Після переїзду до Києва на другому курсі ІФФ НТУУ «КПІ» почав займатися підтримкою сайту Студентської профспілки, а на початку 2008 року став позаштатним кореспондентом журналу «Mediasat».

У 2009 році заснував нове україномовне інтернет-видання «ТелеПростір», яке почало висвітлювати телекомунікаційну галузь України. У 2010 році займався запуском офіційного сайту телеканалу «Погода ТБ». У 2011 році вперше отримує акредитацію на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення» у Дюссельдорфі, у рамках якого запускає прямоефірні студії, що оперативно повідомляють найсвіжіші новини популярного міжнародного фестивалю. Студії традиційно стають щорічними. У 2012 році починає співпрацю із журналом «Marketing Media Review», де пише про останні тенденції сучасного маркетингу. У 2013 році Володимир Мула у партнерстві з продакшн-компанією «ФМ-ТВ» запускає щотижневий годинний прямоефірний проект під назвою LiveTime. Кожного тижня читачі порталу «ТелеПростір» мали можливість наживо поспілкуватись із зірками вітчизняного телебачення, спорту, політики та шоу-бізнесу завдяки технології Skype-зв'язку. У студії програми разом із Володимиром Мулою працював Володимир Бірюков. В ефірі з'явилося 11 програм. Телевізійна версія проекту виходила на регіональних каналах України. Володимир Мула у Олімпійському селищі Ріо-де-Жанейро

У 2014 році Володимир Мула у якості журналіста-фрілансера працює на Чемпіонаті Світу по футболу у Ріо-де-Жанейро для телеканалу «1+1», порталу ТСН, Львівської хвилі радіо та Громадського телебачення. По поверненню до України починає співпрацювати із Громадським ТБ на постійній основі, реалізовує для каналу повноцінний цикл репортажів про Ріо-де-Жанейро, а також пізнавально-розважальні цикли «Балтійськими країнами» та «Американська Мрія». У 2015 році Володимир починає займатися спортивним напрямом на Громадському. В ефірі починають з'являтися спортивні студії, а його репортажі щоразу набирають популярності, тим самим спростовуючи твердження про те, що спорт аудиторії Громадського не цікавий. У червні-липні 2016 року Володимир Мула стає спеціальним кореспондентом української служби BBC на Чемпіонаті Європи по футболу на полях Франції. У серпні журналіст відлітає у Ріо-де-Жанейро, де працює на XXXI Літніх Олімпійських іграх для української служби BBC та телеканалу ICTV.

У лютому 2018 року Володимир Мула у якості репортера працює на Зимових Олімпійських іграх 2018 у корейському місті Пхьончхан для телеканалу ICTV. У квітні 2018 року журналіст розпочинає роботу над новим документальним фільмом про українців-володарів Кубку Стенлі NHL під робочою назвою «UKE».
Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар