Рассел Малкей


Russell Mulcahy
Дата народження:
23 червня 1953

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Австралійський кінорежисер.

Рассел Малкехі народився 23 червня 1953 року в Мельбурні, Австралія.

Режисерську кар'єру почав в якості режисера музичних відеокліпів. Працював з такими артистами як Елтон Джон, «Duran Duran», Бонні Тайлер і інші, а також став режисером першого кліпу показаного на телеканалі MTV - «Video Killed the Radio Star» групи The Buggles. Дебютував в кіно в 1979 році з фільмом «Дерек і Клайв роздобули трубу». У 1984 році екранізує роман Пітера Бреннен «Кабан-сікач». У 1986 році знімає став культовим фантастичний фільм «Горець» з Крістофером Ламбертом у головній ролі. У 1991 знімає другу частину - «Горець 2: Пожвавлення». Також в дев'яностих знімає кримінальні трилери «Рикошет» з Дензелом Вашингтоном, «Справжня Маккой» з Кім Бейсінгер, «Воскресіння» з Крістофером Ламбертом, бойовик «Під прицілом» з Дольфом Лундгреном, фантастичні фільми - «Тінь» з Алек Болдуін і «Мумія: принц Єгипту ».

У 2003 році знімає біографічну драму «Проти течії» про австралійському плавці Тоні Фінгелтоне, якого зіграв Джессі Спенсер. У 2007 році знімає третю частину із серії фільмів «Обителі зла» - «Обитель зла 3», після того як кандидатуру Пола Андерсона в якості режисера третьої частини відхилили продюсери. У 2009 працює над кримінальним бойовиком «Відправ їх у пекло, Мелоун!» З Томасом Джейн в головній ролі.

Крім робіт в кіно, Рассел Малкехі багато знімає для телебачення. Його телефільми часто номінуються на різні премії. Так науково-фантастична драма «На останньому березі» номінувалася на Золотий глобус і інші нагороди; військова драма заснована на реальних фактах «Забута рота» номінувалася на Денну премію Еммі; біографічна драма про відомого гонщика NASCAR «Історія Дейла Ернхардт» номінувалася на премію Гільдії кіноакторів США і Денну премію Еммі [6]; науково-фантастичний фільм «Таємничий острів» номінувався на премію Сатурн. Серед його робіт також біографічна драма «Молитви за Боббі», номінувалася на Денну премію «Еммі», «Золотий глобус», Премію Гільдії кіноакторів США, і отримала нагороду GLAAD Media Awards. Працював і над різними телесеріалами, в число яких входять такі як «Байки зі склепу», «Голод», «Близькі друзі», «Вовченя».Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар