Дмітрій Нагіев

Увійти через
Реєстрація
 

Дмітрій Нагіев
 
Дмітрій Нагіев ( Дмитрий Нагиев)
Дата народження: 04 квітня 1967 1967-04-04
Біографія
 

Російський актор. 

Мабуть, небагато артистів нашого часу встигли приміряти так багато масок і образів, як Дмитро Нагієв. Для когось він назавжди залишиться обачливим самозакоханим шоуменом, хтось розчулюється, згадуючи його у "Кисі", ну а хтось запам'ятав його по серіалах "Російський спецназ" і "Каменська". 

Кар'єра актора у Дмитра почалася вже після армії, коли він закінчив Ленінградський інститут театру, музики і кінематографії в 1991 році. Він відразу ж став працювати в театрі "Час" і одночасно підробляти ді-джеєм і ведучим на "Радіо-Модерн" разом з Сергієм Ростом. Вже тоді Нагієв завоював визнання слухачів і був визнаний в 1996 році найпопулярнішою людиною північної столиці. Ну а після закінчення інституту і старту своїх шоу-програм, про Дмитра Нагієва заговорила вся Росія. У кожній своїй ролі актор демонструє глядачеві все нові і нові грані свого таланту, але так і не показує своєї однієї щирої, справжньої суті. Своє особисте життя і особисте життя близьких людей Нагієв оберігає, як найдорожче. 

Амплуа "підступного мачо" не завжди допомагає акторові –  цей образ настільки прижився в розумі людей, що багатьом дуже важко уявити Нагієва в серйозному історичному фільмі. Але як ламаються всі стереотипи, так і Нагієв зламав всі мислимі уявлення про себе, як про актора, зігравши Іуду в багатосерійному фільмі "Майстер і Маргарита", і "Сонька золота ручка", де актор з'являється в ролі коменданта Сахалінської каторги. Ролі не головні але яскраві і такі, що запам'ятовуються.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.3 / 10 Голосів: 4
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 листопада 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення