Шарль Немес


Charles Nemes
Дата народження:
05 серпня 1951

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Шарль Немес - французький режисер, сценарист, актор і композитор. Народився в Парижі (у Франції) 5 серпня 1951 року. В 1970-х Шарль познайомився з комедійною театральною трупою кафе-театру «Splendid», разом з якими створив один з перших короткометражних фільмів за власним сценарієм - 13 хвилинну стрічку «Ковток повітря» (1975). Паралельно, разом з актором і сценаристом Жераром Жюньо, він працював над сценарієм наступної стрічки - комедії «У героїв не мерзнуть вуха», яка втілилася на екрані в 1979 році. Цей фільм мав великий успіх в кіноколах Франції. У 1983 році Немес завершив роботу над своєю першою повнометражною комедією «Наречена», яку він також зняв за своїм сценарієм.

У творчому списку режисера можна знайти також роботу в серіалах. Немес був одним з режисерів популярного детективного серіалу «Мегре», а крім того, засвітився в кадрах в одній з невеликих ролей. На стику століть Шарль також працював над комедійним серіалом «Больничка».

У 2001 році Немес випустив свій новий повнометражний фільм - комедію «Пекельний хмарочос», де головні ролі виконали Ерік Жюдор і Рамзі Бедіа - відомий французький комедійний дует. А через 3 роки, восени, на суд глядачів був висунутий ще один фільм - комедійна стрічка про «принади» квартирного питання «Коробка», де зіграли Омар Сі («1 + 1 Недоторканні» і «Піна днів») і Фред Тісто («Астерікс і Обелікс: Місія Клеопатра» і «Ми - легенда»). В 2009 Немес продовжив свою лінію комедій стрічкою «Конференція Камера-кафе». А через два роки випустив фільм «Кафе за рогом», де сам з'явився в невеликій ролі. У тому ж 2011 Немес став автором телевізійної стрічки «Я люблю Перігор».

В травні 2013 року відбулася світова прем'єра романтичної комедії Шарля Немеса «Готель романтичних побачень» про легендарний готель «Норманія» в Довілі, де повинна скластися романтична історія кохання.
Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар