Макс Ніколс


Max Nichols
Дата народження:
09 грудня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Макс Ніколс - американський актор і режисер, відомий як творець фільму «Секс на дві ночі».

Макс з'явився на світ 9 грудня 1973 року в США, у творчій родині: його батько, Майк Ніколс, американський режисер, володар найпрестижніших кінопремій, у тому числі «Оскар» і «Золотий глобус», а мати, Аннабель Девіс-Гофф, американська письменниця. Старша сестра, Дейзі Ніколс і молодша - Дженні Ніколс також пов'язані з кінематографом. Також Макс доводиться пасинком американської актриси Дайан Сойєр.

Перші кроки у творчій кар'єрі Макс Ніколс здійснив як актор, знявшись у ролі маленького хлопчика в драмі Мілоша Формана «Регтайм», яка вийшла на екрани в 1981 році. Після цього Макс займався зйомками реклами та музичних відеокліпів.

В одному зі своїх інтерв'ю Макс Ніколс розповідав про свої тривалі бесіди з батьком про кіно, мистецтво, життя і любов, і ось, нарешті представився прекрасний випадок пустити ці роздуми в потрібне русло. 26 вересня 2014, в театрі «TCL Chinese» відбулася прем'єра першого фільму Макса Ніколса - повнометражна комедія «Секс на дві ночі». Продюсером стрічки виступив Рубен Флійшер, раніше відомий як режисер фільму «Зомбіленд». Автором сценарію став Марк Хаммер, історія фільму розповідає про дівчину, яка через сильний снігового шторм змушена провести цілий день в квартирі милого незнайомця, з волі випадку, пара отримала шанс пізнати один одного ближче. На головні ролі були запрошені Майлз Олександр Теллер (в ролі Алека) і Аналі Крістіан Тіптон (в ролі Меган). Також разом з ними в зйомках брали участь Кід Каді, Джош Салатін, Лівень Рамбін і Джесіка Зор. Подивитися фільм в кінотеатрах глядачі змогли вже наприкінці листопада 2014 року.
Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар