Ребекка Найт


Rebecca Night

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Ребекка Найт - англійська актриса театру і кіно. Ребекка народилася в 1985 році в місті Пул, Дорсет в Англії. Справжнє ім'я - Ребекка Хардвік, Найт - змінене прізвище актриси. Навчалася акторській майстерності в Школі драми Rose Bruford. Після закінчення навчання почала працювати в якості театральної актриси в Національному театрі National Youth Theatre. У складі театральної трупи пробула 5 років: з 2001 по 2006, після чого вирішила втілювати свій талант в кінематографі.

Стартувала в кіно в головній ролі короткометражного фільму «Tail» у 2006 році. Наступного року також брала участь у двох короткометражних фільмах («Середа» і «Ребекка»). І в тому ж 2007-му році з'явилася в головній ролі на телеекранах у драматичному серіалі «Фанні Хілл» режисера Джеймса Хоуза. Ребекку можна побачити в телевізійній картині «Caught in a Trap» (2008) і в готичній драмі Кокі Гідройча «Грозовий перевал» (2009). Також актриса знялася в епізодах англійськго серіалу «Закон і порядок: Лондон», комедійному серіалі «Старлинга» в ролі Белл і в невеликій ролі біографічної військової драми Джона Кента Харрісона «Хоробре серце Ірени Сендлер» (2009). Незабаром англійський режисер Майк Фіггіс запропонував актрисі знятися в його новому фільмі. У 2012 році на екрани вийшов його психологічний трилер «На межі сумніву», в якому Ребекка Найт з'явилася в ролі Сари. 2013 ознаменувався для актриси роллю в ірландській драмі Оуена Мекена «Cold».

З 2010го року Реббека Найт заміжня за британським актором і сценаристом Гаррі Хадден-Патоном, відомим глядацькій аудиторії за роллю Руперта з фільму «Бойфренд з майбутнього» (2013).
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар