Фільм Переліт 2023

Алессандро Нівола


Alessandro Nivola
Дата народження:
28 червня 1972

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський актор.

Алессандро народився в Бостоні, штат Массачусетс 28 червня 1972 року. Батько майбутнього актора - відомий політолог П'єтро Сальваторе Нівола, дід - скульптор Костянтино Нівола. Крім італійських у Алессандро є німецькі та єврейські коріння. Нівола закінчив академію Філіпс в Ексетері і має диплом Єльського університету.

Кар'єра.

Не встигнувши закінчити університет, Алессандро вже дебютував на театральній сцені. Після коледжу Нівола почав кар'єру на Бродвеї, граючи роль юного коханця героїні Хелен Міррен у виставі «Місяць у селі» (1995). У 1996 Сандро з'явився в міні-серіалі NBC за мотивами книги Даніели Стіл «Кільце». В цьому ж році Нівола отримав роль в гучному бойовику «Без обличчя», де він зіграв шизофренічності параноїка, молодшого брата персонажа Ніколаса Кейджа. У 2002 році Алессандро Нівола був обраний особою фірми GAP.

Кар'єра Нівола в кіно розвивалася поступово, без різких злетів і падінь. Незважаючи на ряд цікавих і помітних кіноробіт, справжню популярність йому приніс образ скандального футболіста Гевіна Харріса в спортивній драмі «Гол!» (2005) і його продовженні. У 2007 актор зіграв одну з головних ролей в міні-серіалі «Контора» (рус.) Англ., Номінованому на Золотий глобус у категорії Найкращий міні-серіал або фільм на ТБ. У 2008 році Алессандро знявся в ролі доктора Пола Фолкнера в фільмі жахів «Око» (рімейку однойменного гонконгського фільму), де його партнеркою стала Джессіка Альба. У 2009 зіграв у гучній і успішної біографічній драмі Анн Фонтен про життя Коко Шанель за участю Одрі Тоту.

Особисте життя.

З 3 січня 2003 року одружений на знаменитій британській актрисі Емілі Мортімер. У пари двоє дітей (син і дочка).


Постери
Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023