Магалі Ноель


Magali Noël
Дата народження:
27 червня 1932

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актриса.

Місце народження: Ізмір, Туреччина.

У Туреччині майбутня артистка проживала до семи років, поки її батьки не приймають рішення переїхати до Франції. Ще маленькою дівчинкою Магалі Ноель проявляла схильність до артистизму. Вже в 16 років співала на сцені, як шансоньє, а крім того виступає як модель для деяких журналів. До двадцяти років вирішує вивчати акторську майстерність, для чого звертається до училища Кетрін Фонтене. Вивчаючи драму, грає спочатку в театрі, а потім вже пробує себе як актриса в кіно. Перша роль припадає на 1951. Через деякий час вона знайомиться з Борисом Віаном, з яким вони створюють пісню "Fais-moi mal, Johnny", яка стала першою піснею в жанрі рок-н-ролу з французьким текстом. Вона була популярною, проте по радіо її не крутять через вульгарний текст, що оспівує садомазохіскіе моменти. У кіно відзначається в 1955 році, коли на екрани виходять стрічки "Облава для блатних" і "Чоловічі розбирання", в яких її героїні відзначаються гарячим темпераментом. Так вона поступово переходить в "вищу лігу", коли її починають запрошувати у свої фільми відомі режисери. Одним з перших таких знаменитостей був, наприклад, Жан Ренуар, син того самого іменитого художника. Трохи пізніше неодноразово грає у фільмах Федеріко Фелліні, для якого стає прямо втіленням сексуальності в кадрі. Так вона з'являється в його фільмах "Солодке життя" (1960), "Сатирикон" (1969), "Амаркорд" (1973). У цілому ж актриса грає не тільки виключно в стрічках французького виробництва, а в багатьох закордонних фільмах, наприклад американських та італійських.

Пік акторської кар'єри для артистки припадає на період кінця 50-х початку 80-х, однак і далі актриса не рідко з'являється у вельми цікавих кінокартинах від режисерів Анджея Жулавські, Шанталя Аккермана та інших. Крім того, часто вона з'являється на сцені в якості співачки, трохи відійшовши від акторської кар'єри наприкінці 60-х. У 1989 році ставить спектакль на честь річниці смерті Бориса Віана, який називається "Погляд на Віана". У 1996 році вона бере участь в документальному проекті про художника Марселя Пельтьє Руана.

На початку нульових Магалі Ноель взагалі йде з кіно, зігравши кілька невеликих ролей. Була одружена з актором Роберто Ріссо, з яким зіграла весілля в кінці 50-х років. З ним жінка переїхала до Італії, де розраховуваала трохи поміняти репертуар ролей в кіно.
Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар