Кріс О’Доннелл


Chris O'Donnell
Дата народження:
26 червня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор, однією з найбільш відомих робіт якого є роль Робіна у фільмах «Бетмен назавжди» та «Бетмен і Робін».

О'Доннелл народився 1970 року, Віннетка, штат Іллінойс, і був наймолодшою ​​дитиною у сім'ї з семи дітей. По батьківській лінії він має ірландське коріння, а по материнській — німецьке. Хлопчик ріс в релігійній сім'ї і відвідував католицьку школу. Закінчив Бостонський коледж із ступенем бакалавра наук в області маркетингу.

У 13 років він почав працювати в модельному бізнесі і знявся в декількох рекламних роликах, у тому числі в рекламі McDonald's. Його кінодебютом стала робота у фільмі 1990 року «Чоловіки не йдуть». Також на початку 1990-х він знявся в ряді успішних фільмів, таких як «Смажені зелені помідори», «Шкільні узи» і «Запах жінки». Після успіху стрічки «Коло друзів» О'Доннелл знявся у фантастичному фільмі «Бетмен назавжди», де виконав роль Робіна. Актор також був одним з головних кандидатів на роль Джека Доусона в «Титаніку» Джеймса Кемерона, проте у результаті головна роль дісталася Леонардо Ді Капріо.

Після комерційного провалу фільму «Бетмен і Робін» О'Доннелл взяв відпустку, щоб присвятити себе сім'ї. У 1997 році він одружився на Керолайн Фентресс і на сьогоднішній день має п'ятьох дітей.

Однією з останніх найбільш успішних робіт актора є роль сексолога Ворделла Помероя в біографічній драмі 2004 року «Кінсі». З 2009 року О'Доннелл знімається в телевізійному серіалі «Морська поліція: Лос-Анджелес».Постери
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар