Елізабет Олін


Elizabeth Olin

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Елізабет Олін (повне ім'я - Елізабет Розмарі Вірджинія Олін) - американська актриса відома широкій глядацькій аудиторії за ролями у фільмах «Бог кохання» (2010) і «Одного разу в Римі» (2009).

Актриса народилася і виросла в Луїсвіллі в Кентукі. З 19-річного віку дівчина відмовилася від риби і м'яса, ставши вегетаріанкою. У 2008 році переїхала в Нью-Йорк, де навчалася в «Upright Citizens Brigade». Акторської майстерності Елізабет вчилася у Дженніфер Гелфер. Перед тим як стати актрисою Олін займалася створенням перук для великих шоу на Бродвеї.

Першою роллю для Елізабет став образ Ноли в фільмі «Спасибі, Нью-Йорк», зйомки якого завершилися в 2009 році. Паралельно Олін зіграла одну з ролей в комедії «Одного разу в Римі» у американського режисера Марка Стівена Джонсона на студії «Touchstone Pictures».

У 2010 році актриса з'явилася в короткометражній 18-хвилинній стрічці молодого режисера, випускника Нью-Йоркського університету Люка Мезені «Бог кохання». Фільм був високо оцінений професійним журі на фестивалі вручення «Оскар» і отримав нагороду від Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в категорії за кращий ігровий короткометражний фільм в 2011 році.

У 2013 році глядачі змогли ознайомитися відразу з двома картинами, в яких брала участь Елізабет. Одним з них став бойовик режисера Марка Стівена Джонсона «Сезон убивць», де актриса виконала роль Сари Форд. Разом з нею на знімальному майданчику працювали знамениті Джон Траволта, Роберт Де Ніро і Майло Вентімілья. І в тому ж році Олін зіграла в комедії «Корпорація УІНГМАН», знятої режисером Чоісом Скіннером.

Після цього актриса відточувала свою майстерність в серіалах: її можна побачити в ролі Оллі в першому сезоні фантастичного серіалу «Ми - ангели» режисера Аарона Гарсіа і в комедійному серіалі «У друзів життя кращим».

Зараз Елізабет проживає в Лос-Анджелесі і продовжує зніматися. Незабаром очікується вихід двох короткометражних стрічок з її участю («Join Us» і «Lay in Wait»).
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар