Діпіка Падукон


Персона - Діпіка Падукон
Like
Deepika Padukone
Дата народження:
05 січня 1986

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Індійська актриса і модель.

Падуконе народилася в Копенгагені, Данія, у католицькій родині з Мангалуру. Рідна мова Дипика - конкані. Її батько, Пракаш Падуконе, колишній гравець в бадмінтон світового рівня, а мати - турагент. Коли їй було одинадцять місяців, її сім'я переїхала в Бангалор, Карнатака, Індія. У Дипика є молодша сестра, Аніша, яка народилася 2 лютого 1991 року. Падуконе вчилася в середній школі «Софія» в Бангалорі, а потім в коледжі Mount Carmel. Ще навчаючись в школі вона грала в бадмінтон, як її батько і дід. Проте, кар'єра гравця в бадмінтон її не приваблювала. У 2005 вона вступила в Національний відкритий університет Індіри Ганді, щоб отримати ступінь бакалавр мистецтв в області соціології. Згодом, через щільний робочий графік вона перейшла на дистанційне навчання.

Ще навчаючись в коледжі, Падуконе почала кар'єру в модельному бізнесі. Вона була помічена на конкурсі в Національній юридичній школі в Бангалорі, і, незабаром, дебютувала на подіумі на Тижні моди Лакме в 2005 році. Протягом багатьох років, вона брала участь у фотосесіях для різних індійських брендів, як Liril, Dabur Lal, Close-Up і Limca, і була «послом бренду» на ювелірній виставці «Скарби Індії». Косметична компанія «Maybelline» зробила її своїм міжнародним представником. На п'ятій щорічній церемонії нагородження Kingfisher Дипика була удостоєна звання «Модель року». Незабаром після цього, вона була обрана в якості однієї з моделей для календаря Kingfisher Swimsuit  на 2006 рік і виграв два призи Idea Zee Fashion Awards: «Жінка - Модель року» і «Нове обличчя року». Падуконе була також обрана в якості посла бренду Levi Strauss. Крім того, вона з'явилася в музичному кліпі Хімеша Решам на пісню «Naam Hai Tera».

Падуконе вперше з'явилася на великому екрані в романтичній комедії Aishwarya мовою каннада в 2006 році. Фільм мав великий успіх у прокаті. Її дебют в Боллівуді в 2007 році в блокбастері «Ом Шанті Ом» був ще більш успішним. Сюжет фільму був зав'язаний на популярній в Індії темі реінкарнації і роль Дипика в ньому була подвійною. Її робота була добре прийнята, актриса отримала Filmfare Award за кращу дебютну жіночу роль, а також її першу номінацію Filmfare Award за кращу жіночу роль. Потім послідувала роль сучасної індійської дівчини Гаятрі в романтичній комедії Сіддхартха Ананда «Бережіться, красуні». Фільм був досить успішним у прокаті, але її виконання ролі зазнало критики. У 2009 році вийшов комедійний бойовик «З Чандні Чоука в Китай», в якому знову вона зіграла подвійну роль. Фільм не отримав успіху ні у публіки, ні у критиків, і Дипика отримала в основному негативні відгуки за свою роботу. Однак наступний фільм Падуконе, романтична драма «Любов вчора і сьогодні» виявився одним з головних хітів 2009 року. Роль Падуконе - Миру Пандіт, уперта кар'єристка, викликала неоднозначну реакцію критиків. Незважаючи на це, вона отримала свою другу номінацію Filmfare Award за кращу жіночу роль.

У 2010 році Падуконе знялася в п'яти фільмах, першим з яких став психологічний трилер «Картік дзвонить Картіка». У ньому Дипика була екранної партнеркою Фархана Ахтара, зігравши роль Соналі Мукерджі, яка намагається допомогти хлопцю з шизофренією. На цей раз багато критики оцінили її виконання. Однак, фільм отримав змішані відгуки. Потім вона знялася в комедії режисера Саджида Хани «Повний будинок», де зіграла роль Сенді, подругу, а потім нареченої Акшая Кумара. Незважаючи на переважно негативні оцінки від критиків, фільм став одним з основних касових успіхів року. Потім вона з'явилася в її другому фільмі виробництва Yash Raj Film «Бий і Лети» режисера Прадіпа Саркара. Вона знялася разом з Нілом Нітін Мукеш, в ролі Пінкі Палкару, сліпий дівчата, повної рішучості взяти участь в змаганнях з фігурного катання на ковзанах. Фільм отримав змішані відгуки критиків і помірний успіх в прокаті. Наступною в її кар'єрі була мелодрама «Після розставання» від режисера Даніша Аслам. Фільм не мав успіху в прокаті і у критиків, однак Падуконе отримала схвальні відгуки. Її останній в 2010 році фільм «Перемогти або померти» з Абхішек Баччаном провалився в прокаті.


ПостериІм’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар