Хайден Панеттьєри - біографія, фільмографія та фото Хайден Панеттьєри - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Хайден Панеттьєри


Персона - Хайден  Панеттьєри
Like
«Hayden Panettiere»
Дата народження:
21 серпня 1989

Біографія

Народилася  в Нью-Йорку. 

Вже в 11 місяців її почали знімати в рекламі. Маленькою дівчинкою вона взяла участь в зйомках понад 50 рекламних роликів для телебачення.  У чотири роки Хайден попала в довгограючу мильну оперу "Одне життя, щоб жити" ("One Life to Live") з роллю Сари Вікторії Робертс, і виступала в ній до 1997 року. У 1996 році в перерві між зйомками в серіалі знялася в телефільмі для дітей "Бог, ти тут?" ("Are You There, God?").

Потім отримала роль Лізі Сполдінг в серіалі "Направляюче світло" ("Guiding Light"), і була зайнята наступні 4 роки. Роль дозволила їй показати широку палітру відчуттів - її героїня стріляла в насильника своєї матері, стала жертвою викрадання, почула страшний діагноз - лейкемія... 

Талант Хайден Панеттьері не залишився непоміченим. 21 липня 1998 року вона стала зіркою тижня журналу "Мильна опера", прикрасивши собою його обкладинку. А в 2000 році була висунута на винагороду "Юна Зірка" в номінації "Краща юна актриса денного серіалу".

Дебют Хайден у великому кіно відбувся в комедії "Об'єкт мого захоплення" ("Object of My Affection, The", 1998). Потім послідували серйозніші роботи.

У 2006 році Хайден Панеттьері отримала роль Клер Беннет в серіалі "Герої", що розповідає про надлюдей, що живуть серед нас, яким належить врятувати світ від глобального катаклізма.  У 2008 році вона почала кар'єру співачки, випустивши перший сингл "Wake Up Call". За словами актриси, вона "жахнулася", почувши свій голос по радіо.

Проте, перший альбом співаючої актриси вже в роботі. Хайден Панеттьері характеризує свою музичну творчість так: "Це і доля і піп музика, може бути ще R&b"  В Хайден є брат Дженсен, разом з яким вона знялася в картині "Тигровий рейс" (Tiger Cruise, 2004).


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:

ПостериІм’я
17 серпня 2019
Ваш коментар