Олександр Пархоменко


Александр Пархоменко

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Олександр Іванович Пархоменко - російський режисер, сценарист і продюсер. Народився 25 серпня 1966 року в місті Сольці. Навчався кінопрофесії в Ленінградському інституті кіно і телебачення, отримав диплом в 1991 році. Дебютною картиною в якості режисера для Пархоменко став детективний серіал «Театр приречених», який вийшов на DVD-версії в 2009 році. У 2007 році випускає телевізійний кримінальний фільм «Психопатка». Починаючи з цього періоду, режисер творить в Україні.

У 2008 році на суд глядачів Пархоменко виносить фантастичну комедію «Хуторські пристрасті», де також виступає продюсером картини. Сценарій до фільму був написаний режисером у співавторстві зі сценаристом Андрієм Костюченко (для обох ця робота стала пробою пера в сфері сценарного справи). Фільм є синтезом Гоголівських оповідань і бурхливої фантазії авторів, які намагалися вловити уподобання глядачів в повному сірості і стресу світі. У головних ролях комедії виступили Олег Дячук, Оксана Борбат і Петар Кулінський.

У 2011 році режисер був зайнятий роботою над детективним серіалом «Екстрасенси-детективи», де він працював в парі з Володимиром Мельниченком. А в наступному році на телеекранах стартував мелодраматичний серіал «Жіночий лікар», в якому Пархоменко займався режисурою разом з Антоном Гойдою.

Останньою на сьогоднішній день роботою стала історична біографічна драма «Лука», прем'єра якої відбулася восени в 2013 році. Стрічка розповідає історію життя талановитого хірурга і священнослужителя Святителя Луки - В. Ф. Войно-Ясенецького, описує особисту драму в згустку подій і перешкод незворотної долі. На головні ролі були запрошені Віталій Безруков, Андрій Самінін і Катерина Гусєва. Виконавець ролі головного героя - Віталій Безруков був удостоєний диплома найкращого актора. Крім того, фільм отримав головну премію на XI Міжнародному фестивалі православного кіно «Покров», був нагороджений спеціальним призом на міжнародному благодійному фестивалі «Променистий ангел» і став володарем Призу Президента за гуманізм і духовність в кіно на фестивалі «Лістопад» в Білорусії.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 11 січня 2019 07:55
0
С огромным уважением,Олег.Ростов-на-Дону.
.
Гость
Гость 11 січня 2019 07:54
0
Хуторские страсти-замечательная,гениальная,яркая работа!Спасибо Вам,авторы, огромное!!! Каждое Рождество обязательно смотрю эту картину!
.