Адріан Пасдар


Adrian Pasdar
Дата народження:
30 квітня 1965

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор. Режисер.

Справжнє ім'я: Адріан Кайван Пасдар.

Місце народження: Піттсфілд, Массачусетс, США.

Батько майбутнього актора був іранським іммігрантом, який був дуже хорошим кардіохірургом. Мати ж була вчителькою, родом з німецького містечка, ці два фактори і призвели до вельми примітної зовнішності артиста.

У шкільні роки Едріан сильно захоплювався футболом, що навіть подарувало йому футбольну стипендію в Центральний Університет Філадельфії, де він міг вже продовжувати кар'єру на професійному рівні. Однак, в 1983 році, в роки навчання він потрапляє в аварію. Хлопець отримує травми ніг, що обриває його спортивне майбутнє на професійному рингу і крім того, отримує травми обличчя. Довгий час він пробув в інвалідному візку, проте таки здобув вищу освіту і вирішує вчитися акторській майстерності. Перший час він працював в одному з театрів Пенсільванії в якості монтажера декорацій, але й там його осягає травма - йому відрізає палець на лівій руці. Так він отримує пенсійну допомогу і можливість поїхати в Нью-Йорк. У Великому Яблуці хлопець іде в акторську студію Лі Страсберга, де проходить співбесіди. Одна з перших була на роль у фільм "Кращий стрілець" Тоні Скотта. Персонаж Чіппер писався спеціально для Адріана. Після цієї ролі його беруть в інші примітні фільми, як наприклад у фільм Кетрін Бігелоу "Майже стемніло" (1987), цікава стрічка "Вулиці Золта" (1986) а в 1993 році його можна побачити в кримінальній стрічці з Аль Пачіно "Шлях Карліто".

Актор завжди намагається вибирати ролі в якихось локальних і більше незалежних фільмах. На початку 90-х він навіть їде з Голлівуду, де і знаходився на період другої половини 80-х років. Переїхав актор у Нью-Йорк, де працює деякий час касиром в ресторані, правда іноді і знімається в кіно. Таким чином він зробив таку собі професійну перезавантаження. У 2000 він пише сценарій і займається його постановкою для фільму "Цемент", який був в стилі нео-нуара і був ближче до напрямку артхаузного кіно. За кілька років до цього, а потім і далі - знімається в різних серіалах, як наприклад "Закон і порядок", "Сутінкова зона", займається озвучкой мультфільмів (Фінеас і Ферб, Халк і агенти СМЕШ). У тому ж 2000 Адріан Пасдар одружується на учасниці групи Dixie Chicks Наталі Майнес, з якою познайомився за пару років до цього на весіллі спільних знайомих. У пари двоє дітей, імена яких разом з ім'ям дружини актор набив собі у вигляді татуювання. Актор і сам якийсь час був учасником рок-групи, яка називалася Band from TV. Гроші з концертів хлопці віддавали на благодійність у лікарні.
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар