Юрiй Патренін


Юрий Патренин
Дата народження:
26 жовтня 1964

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російський сценарист.

Юрій Валерійович Патренін народився 26 жовтня 1964 року в Союзі Радянських Соціалістичних Республік (СРСР), у сім'ї Валерія Патреніна. Сценарист був автором команди КВК "Діти лейтенанта Шмідта". Зараз Юрій проживає в Новосибірську, Новосибірська область, Росія.

Дебют Патреніна в повнометражному художньому кінематографі відбувся у 2003 році з далеко не найвідомішого фільму Віталія Мухаметзянова під назвою "День хом'ячка", де одну з ролей виконав друг сценариста по КВН Григорій Малигін.

2005 рік запам'ятався в кар'єрі Юрія абсолютно різними за якістю та за оцінками глядачів проектами. Це були повнометражна робота режисури все того же Віталія Мухаметзянова "Здрастуйте, ми Ваш дах" і серіал "Повернення Мухтара 2".

У проміжку часу між 2009 і 2011 роками Патренін узяв участь у створенні досить цікавих, але далеко не найуспішніших і не найбільш популярних картин "Наречена за будь-яку ціну" Дмитра Грачова (2009), "Самогубці" Єгора Баранова (2011), а також у створенні жахливого за оцінками глядачів шоу "Аманда О" Івана Шурховецького.
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар