Ірина Пегова


Ирина Пегова
Дата народження:
18 червня 1978

Рейтинг персони

4 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Російська актриса. 

Після школи Ірина Пегова поставила собі "скромну" мету – стати російською Едіт Піаф або новою Тіною Тернер. Для цього потрібно було лише поступити в найближче театральне училище. Доля і упевнене бажання стати артисткою привело Ірину на драматичне відділення театрального училища, де на другому курсі її помітив Фоменко, що гастролював зі своєю "Майстернею". Він буквально наказав Пеговій їхати до Москви – поступати в театральний. Так в 1997 році Ірина Пегова була зарахована на курс Петра Фоменко в ГІТІС. 

Репертуар актриси в "Майстерні", в трупу якого Ірина Пегова прийшла в 2001 році, складався переважно з позитивних образів, що апріорі викликають симпатію у глядача.  Ірина Пегова була зайнята в постановках:  "Вовки і вівці", "Одне абсолютно щасливе село", "Війна і Мир". З  2006 року Ірина перейшла в трупу Московського художнього театру, куди Олег Табаков звав її ще відразу після закінчення ГІТІСа. 

Більшість людей знають актрису по ролі жвавої дотепної і в той же час легковажної Ольги в картині Олексія Учителя "Прогулянка". Співпраця Ірини Пегової і А. Учителя успішно продовжується - в 2005 році на екрани вийшов фільм "Космос як передчуття". 

Ірина Пегова дуже розбірлива в пропозиціях, за останні 2 роки вона зіграла всього в декількох фільмах, але це були: - "Спас під березами" (2004), "Подруга особливого призначення" (2005), "Варенька" (2006). 

Ірина Пегова - молода актриса, що отримала вже не одну професійну премію. За роль Ольги в своїй першій картині "Прогулянка" Ірина була удостоєна премії "Золотий орел" і призу на кінофестивалі "Вікно в Европу". Робота на сцені МХТ в 2006 році принесла їй "Золоту маску".
Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 26 червня 2011 11:41
0
Ирина Вы такая настоящая! Я когда посмотрела фильм с Вашим участием "Варенька" я так поражена Вашей игрой.Вы необыкновенная,настоящая русская красавица.Успехов Вам в карьере.и радуйте нас своим присутствием на экранах.
.