Кімберлі Пірс


Kimberly Peirce
Дата народження:
08 вересня 1967

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Режисер і сценарист Кімберлі Пірс народилася 8 вересня 1967 у Гаррісберзі штату Пенсільванія, США. Кімберлі вчилася в школі Sunset High School в Майамі в одному класі з коміком Марком Гінзо. Отримала освіту в університеті в Чикаго за спеціальністю англійської та японської літератури, а також отримала диплом в Колумбійському університеті, де вивчала кіномистецтво. Кілька років Пірс жила в Японії, де працювала фотографом і писала статті про кіно в місцеву періодику.

Дебютувала в кіно двома короткометражними фільмами на початку 1990-х років. Друга її картина називалася «Хлопці не плачуть», яку вона зняла в 1995 році за власним сценарієм, а через 4 роки перетворила її на повнометражну однойменну драматичну стрічку, головну роль в якій зіграла Хіларі Суонк.

Після цього режисер працює над епізодами серіалу «Секс в іншому місті» і паралельно займається створенням свого нового фільму «Війна з примусу», який вийшов на екрани в 2008 році. В основі сценарію, над яким працювала Пірс, історія, на яку надихнули реальні події її життя - молодший брат, Бретт, в 18-річному віці був призваний до лав армії і відправлений до Іраку. Це і стало поштовхом для створення військової драми.

У 2013 році глядачі змогли побачити нову роботу молодого режиссера - фантастичний трилер «Телекінез», який є третьою екранізацією роману Стівена Кінга «Керрі». Дуже багато деталей Пірс підгледіла у Брайана Де Пальми, який випустив екранізацію цього роману в 1976 році. При чому, деякі моменти були відсутні в першоджерелі, а були саме режисерської розробкою. Прем'єра фільму відбулося 7 жовтня 2013 року, а широка глядацька аудиторія змогла оцінити фільм у кінотеатрах наприкінці осені. Фільм має 5 альтернативних кінцівок, які можна побачити і порівняти в додаткових матеріалах про фільм на DVD.
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар