Меттью Перрі


Matthew Perry
Дата народження:
19 серпня 1969

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Меттью Ленгфорд Перрі народився в Уільямстауні, штат Массачусетс, США, а виріс в Оттаві в Канаді. У Канаді Меттью закінчив приватну школу для хлопчиків Attended Ashbury College і все своє дитинство провів на тенісному корті. У віці 13 років Меттью був другим тенісним гравцем серед юніорів Оттави. Ну а перший акторський досвід прийшов до хлопчика, коли він був в сьомому класі.  

Коли Меттью виповнилося 15, він вирішив перебратися до свого батька в Лос-Анджелес, щоб займатися професійним тенісом. Але кар'єра тенісиста не була успішною. До того ж молоду людину все більше вабила акторська майстерність. Його знайшов режисер Уільям Річерт. Меттью отримав невелику роль у фільмі "Одна ніч з життя Джиммі Рірдона". І хоча цей фільм не був дуже успішним, з тих пір Меттью стали регулярно запрошувати на ТВ-шоу. Він збирався поступити в Університет Південної Каліфорнії, але в цей же час йому запропонували головну роль в телевізійному серіалі "Парубки як парубки". І оцінивши випавшу можливість, молодий чоловік не став її втрачати. Він знявся в епізодичних ролях в таких серіалах, як "Stairway to Heaven", "Хто тут головний", "Беверлі Хіллз 90210".  

У 1994 році до Меттью прийшов справжній успіх – він пройшов відбір в проект "Друзі" і отримав роль Чендлера Бінга. Серіал став скажено популярним і одним з найуспішніших в США. До всіх шістьох "друзів" прийшли слава і популярність, а з ними і благополуччя.

Меттью також знявся ще в декількох фільмах, серед яких "Поспішиш, людей насмішиш", "Майже герої", "Танго утрьох" і трішки пізніше – "Дев'ять ярдів" в 2002 році і "Десять ярдів" в 2004 році з Брюсом Уіллісом

У 2003 і 2004 роках Меттью був номінований на премію "Еммі" як кращий запрошений актор драми за свою епізодичну роль в "Західному крилі". А 13 серпня 2006 року вийшов фільм "Історія Рона Кларка", де Меттью зіграв головну роль і був за це номінований на "Золотий глобус".Постери
Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар