Марія Пирогова


Мария Пирогова
Дата народження:
12 січня 1990

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Марія Костянтинівна Пирогова - російська актриса театру і кіно. Народилася 12 січня 1990 року в російській столиці. Після закінчення школи Марія навчалася у Вищому театральному училищі імені Щукіна в майстерні Ю. Ніфонтова. Після отримання диплома (в 2011 році) починає працювати в ляльковому театрі Образцова (театральні глядачі можуть спостерігати роботу дівчини в спектаклях «Попелюшка» і «Божественна комедія»), а також приступає до відточування своєї майстерності в серіалах.

Першу роль на телебаченні отримала в 2008 році, зігравши в невеликому епізоді молодіжного серіалу «Універ». Наступного року телеглядачі могли побачити актрису в комедійному детективному серіалі «Діти Шпака».

У 2011 році актриса отримала по-справжньому успішну для неї роль - Аліси (дочки головного героя Доктора Бикова) в серіалі «Інтерни», який стартував на каналі ТНТ. Її образ з'являється в серіалі з 57 серії. Марія в своїх інтерв'ю часто підмічає схожості зі своєю серіальною героїнею - вони обидві обожнюють прикраси та аксесуари, але є й відмінності в особистостях героїні і виконавиці - Аліса прекрасний стратег і тактик, а Марія порівнює себе з танком, який прямо і стрімко рухається до своєї мети . Цікавим фактом є те, що актрису за рік до початку зйомок запрошували на проби іншої героїні - Варі Чорноус, але в зв'язку з завантаженістю навчанням на останніх курсах інституту, Марія була змушена відмовитися від пропозиції.

У 2011 році Марія знялася в повнометражній комедійній стрічці Рената Давлетьярова «Моя шалена родина» а через два роки з'явилася на широких екранах у головній ролі Даші в фантастичному фільмі Олега Асадулін «Темний світ: Рівновага». Через рік в тому ж образі засвітилася на телеекранах в серіальній версії фільму. Крім того Марію можна побачити в серіалах «Молодіжка», «Нічні ластівки», «Право на любов», «Не дратуйте дівчаток» та інших.

Недавно в пресі з'явилася інформація про особисте життя Марії Пирогової. Актриса зізналася, що вже рік зустрічається з актором Данилом Якушева, партнером по серіалу «Молодіжка».
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар