Сергій Писаренко


Сергей Писаренко
Дата народження:
22 липня 1968

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російський актор, комік, шоумен і ведучий.

Сергій Миколайович Писаренко народився 22 липня 1966 року в Магнітогорську, Челябінська область, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це Росія), у сім'ї Миколи Писаренко. Майбутній актор навчався в Магнітогорському державному педагогічному інституті, випускником якого він став у 1992 році, після чого став викладачем у Магнітогорському державному університеті. Саме у студентські роки Сергій почав виступати у КВН. Будучи викладачем, чоловік помітив талановитого студента Євгена Нікішина, якого також запросив у КВН – так сформувався вже легендарний дует, а також багаторічна дружба. Обом величезну популярність принесла команда "Уездный город", чемпіони Вищої ліги КВН 2002, де Нікішин і Писаренко були головними зірками.

Дебютував актор у кінематографі у 2005 році з невеликій ролі в маловідомому серіалі "Туристи".

У період із 2006 по 2009 роки в фільмографії Сергія з'явилася не найвдаліша картина "ЛОпуХИ: Епізод перший" (2009) і серіали "Щасливі разом", "Універ".

Протягом 2012-2013 років Писаренко взяв участь у створенні стрічки "Велика ржака" (2012) та шоу "Дружба народів".

Актор усе також продовжує бути викладачем Державного інституту культури та мистецтв у Москві.

Сергій Писаренко був одружений на хореографці Наталії Писаренко, із якою має дочок Дарину та Варвару і сина Микиту. Зараз він перебуває у шлюбі із продюсеркою Мариною Городоцькою.
Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар
Евгения
Евгения 23 лютого 2012 21:07
0
Сергей Писаренко - очень талантливый человек. Его выступления в КВН тому подтверждение. Это же надо так великолепно и непринуждённо играть! Я восхищаюсь этим человеком! Взять хотя бы его выступление на КиВиНе-2011 про день без мата, когда трудовик умер на вдохе, а люди не знали, что ответить на элементарный вопрос - гдеWell Это
высший пилотаж!!! Еще мне очень нравится в Сергее, что несмотря на наличие высшего образования и опыта преподавательской работы, он не кичится этим, как некоторые. Умный человек! Так здорово, что Сергей теперь работает на украинском телевидении! Пусть остаётся у нас навсегда! Да, и пусть хотя бы изредка участвует в КВН!!! Я скучаю за ним и его гениальными шутками! Что греха таить - мне бы такого мужчину... Ну ладно, еще не вечер...
.