Ігор Письменний


Игорь Письменный
Дата народження:
22 лютого 1966

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор театру і кіно Ігор Федорович Письменний народився на Уралі 22 лютого 1966 в місті Верхній Уфалей в Челябінській області. Хворобливість Ігоря змусила його сім'ю змінити місце проживання і перебратися в Ростовську область в місто Волгодонськ, де клімат був більш прийнятним для здоров'я хлопчика. Місто, в якому мешкала родина Письменних, було ще зовсім молодим, майбутній актор провчився 6 років (з 4 по 10 клас) в єдиній на той момент школі № 11. Інтерес до мистецтва у Ігоря з'явився ще в початковій школі (до переїзду в Волгодонськ) на уроках співу. Але зміна місця проживання принесла в життя юного Письменного нові інтереси і знайомства. Якраз за часів навчання в новій школі у майбутнього актора відбулося знайомство з професією. Ігор Письменний захопився новим хобі і почав відвідувати театральний гурток під керівництвом Миколи Задорожного. Після закінчення середньої школи в 1983 році Ігор вступив набувати технічну спеціальність у Волгодонську філії Новочеркаського Політехнічного Інституту (ВФНПІ). Закінчивши один курс інституту, йому довелося перервати навчання заради служби в армії. Після закінчення служби в Середній Азії продовжив навчання, але вже в Ростовському Училищі Мистецтв. Акторським курсом, на якому знаходив знання молодий Ігор, керував режисер Анатолій Черних, який провчив своїх студентів півтора року, після чого поїхав до Ленінградської аспірантури. Естафету перехопив Ігор Євгенович Ліванов, який займав посаду актора в Ростовському Академічному Театрі імені Горького. У 1987 році Ігор Письменний починає новий етап навчання акторської майстерності в Ленінградському Державному Інституті театру, музики і кінематографії. Йому вдалося вступити відразу на другий курс до Івана Краско. Але в 1990 році доля знайомить Письменного з кінематографом. Дебют Письменного-кіноактора стався на Одеській кіностудії під час зйомки фільму «Рокенролл для принцес» Радомира Василевського, де актор зіграв роль принца-асистента, після чого нове захоплення поглинуло його з головою і від навчання в інституті довелося відмовитися. На початку 90-х через важку кризову ситуацію в кінематографі переїжджає до Москви і служить у театрі «Ермітаж» Михайла Левітана. 15 років акторства в театрі запам'яталися як «голодний», але дуже щасливий період життя. У 1994 році Ігор таки отримав диплом в Академії театрального мистецтва ГІТІС. З 2004 року починає активно зніматися в кіно. Чарівного й харизматичного актора можна побачити у фільмах «Нічний дозор» (2004), «Нова земля» (2008), «Андерсен. Життя без любові »(2006), популярних серіалах« Чорна богиня »(2005),« Атлантида »(2007),« Маргоша »(2009),« Інститут шляхетних дівчат »(2011) та інших.

Крім акторської діяльності в кіно, Ігор Письменний займається озвучуванням героїв фільмів та анімаційних персонажів («Рататуй», «Пила IV»), пише сценарії і практикується в якості режисера. У 2007 році знімає короткометражний фільм «13 кілометр» за власним сценарієм, в 2011 році створює «Кумівські байки», а в 2013 спільно з Віктором Андрієнко випускає кінострічку про українського богатиря «Іван Сила».

Багато хто знає Ігоря як прекрасного талановитого актора, але крім того, він є турботливим чоловіком і батьком. Після трудових буднів на знімальному майданчику вдома актор займається вихованням сина Єгора і дочки Поліни.
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар