Олівер Плетт


Oliver Platt
Дата народження:
12 січня 1960

Рейтинг персони

6.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американський актор і продюсер. 

Народився у Віндсорі, Онтаріо, Канада. 

Його сім'я перехала до США коли Оліверу було три місяці. Дитинство провів у Вашингтоні, а також в різних країнах Азії і Близького Сходу. У 1983 році він отримав ступінь бакалавра в університеті Тафта. 

У кіно дебютував роллю в фільмі "Сrusoe" (1988). З 1990 року Олівер Плетт наполегливо працює у кіно, помітніший він в комедіях. Однією з найвдаліших ролей поза сумнівом можна вважати Портоса в черговому варіанті картини "Три мушкетери".  

Серед останніх робіт Плетта ролі в фільмах "Казанова" Лассе Халльстрема і "Крижаний врожай". Також в його послужному списку – "Булворд", "Непристойна пропозиція", "Час вбивати", "Доктор Дуліттл",  "Лейк Плесід: Озеро страху", "Не говори ні слова", "Свято Ейпріл", "Саймон Бірч",  "Листівки з краю безодні", "Одружена з мафією" і "Ділова жінка". 

Дебютною  продюсерською роботою Плетта став фільм "Велика ніч" режисерів Стенлі Туччі і Кемпбелла Скотта. Для ТБ Плетт виконав роль Джорджа Штайнбреннера в серіалі "Бронкс у вогні". Цей проект приніс Плетту номінацію на премію Гільдії кіноакторів.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар