Святослав Подгаєвський - біографія, фільмографія та фото Святослав Подгаєвський - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Святослав Подгаєвський


Персона - Святослав Подгаєвський
Like
«Святослав Подгаевский»
Дата народження:
08 лютого 1983

Біографія

Подгаєвский Святослав Юрійович - кліпмейкер, кінорежисер, сценарист і монтажер в Росії. На світ з'явився 8 лютого 1983 року в російській столиці. Під час навчання в інституті Подгаєвский працював в якості монтажера на кіностудії імені Горького, також він трудився як режисер на телевізійному каналі НТВ. У 2009 році Подгаєвский став одним із засновників московської кінокомпанії «STGCINEMA», де працює в якості кліпмейкера і режисера рекламних роликів. За свою творчу кар'єру Святослав встиг створити ряд рекламних роликів для таких відомих брендів як «СУ155», «Ельдорадо», «Chronotec», «Стойленська Нива» та інших. Також він став режисером кліпів для музичних виконавців «Stigmata», Найк Борзов, колективів «Таргани!», «Т9», «Слот», «Louna» та інших.

Режисерським дебютом Подгаєвського став короткометражний фільм «Джедай», роботу над яким він завершив у 2004 році. Цей десятихвилинний фільм був своєрідним продовженням ще однієї його трихвилинної стрічки «Тупик», яка була знята трохи раніше. Обидва фільми ґрунтувалися на міфології «Зоряних воєн» Джорджа Лукаса і являють собою окремі епізоди зі своїми персонажами і сюжетом, над якими Подгаєвский трудився сам особисто.У тому ж році (2004) він знімає ще одну восемнадцатімінутную короткометражку «Подорож». А через рік Святослав поповнив свій творчий список відразу трьома новими короткометражками - «Зрадник», «Близькі люди» і «Нечеловек», у всіх він також виступив як автор сценарію.

У 2009 році Подгаєвский зняв короткометражну драму «Синдром кризи», яка стала учасницею кінофестивалю «" 27 + 1 "». А через рік (2010) цей фільм потрапив до списку учасників офіційної програми на американському кінофестивалі трилерів в Мічигані «Гранд-Репідс».

У 2011 році Святослав зняв пілотну серію серіалу «Реальна магія», а також завершив роботу над своїм першим повнометражним проектом - фільмом жахів «Володіння 18». Незважаючи на те, що робота над картиною завершилася в 2011 році, а анонс вперше був продемонстрований на Московському Грудневому кіноринку, прем'єра відбулася лише в березні 2014 року. Прем'єра планувалася ще в 2012 році, але показ переносили кілька разів з невідомих причин. Головні ролі у фільмі виконали Дмитро Єндальцев (в ролі Максима Галаніна) і Марія Фоміна (у ролі Світлани Галанін). А авторами саундтрека виступили Едгар Аренс і група «Слот».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар